Volejbola treniņi Latvijas Universitātē

Šajos sporta veidos norit pa diviem treniņiem nedēļā, kur daļa ir veltīta individuālās tehnikas uzlabošanai, savukārt otra puse tiek veltīta aktīvai spēlēšanai. Ja kādā treniņā apmeklētāju skaits ir mazāks, treneri velta lielāku individuālo uzmanību, kas noteikti dos papildus gandarījumu studentam par jaunu iemaņu apgūšanu un pilnveidošanu. Sieviešu volejbols un vīriešu basketbols, kā zināms, Latvijas Universitātē ir augsti attīstīts un komandas šajos sporta veidos startē vadošajos pašmāju čempionātos, līdz ar to šis ir īstais brīdis atgādināt, ka šīs minētās treniņu nodarbības nenotiek kopā ar profesionālajiem sportistiem, līdz ar to ikviens var justies komfortabli un sastapt sev līdzīga līmeņa spēlētājus, ja konkrētais sporta veids ir sirdij tuvs hobijs.

Treniņi notiek pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 15:00 - 17:00, Tomsona ielā 37

Vieta:  Rīgas medicīnas 1. koledža, Tomsona iela 37.

Kontaktpersona:
Sandis Zālītis - 22049782
sandiszalitis7878@gmail.com

Piedalīties treniņos var jebkurš Latvijas Universitātes students un interesents, neatkarīgi no meistarības pakāpes.

Latvijas Universitātes volejbola treniņš tiek sadalīts pa daļām:

1. Iesildošā daļā tiek pievērsta uzmanība tam, lai visi muskuļi būtu sagatavoti treniņam, kas arī novērsīs iespēju gūt traumas.

2. Galvenajā daļā tiek pilnveidotas tehnikas prasmes, izmantojot gan volejbola vingrinājumus, gan fiziskus vingrinājumus ar vai bez papildinventāra.

3. Nobeigumā daļā studentiem ir dota iespēja visu apgūto izmantot spēlē, ka arī veikt atsildošus vingrojumus.