Fitnesa nodarbības Latvijas Universitātē

LU SC studentiem nodrošina nodarbības vairāk nekā 12 dažādos sporta veidos. Starp populārākajām pārliecinoši jāmin fitnesa grupu nodarbības, ko ik nedēļu apmeklē vairāki simti studentu. Nodarbības notiek pašā Rīgas centrā, Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes aerobikas zālē (Aspazijas bulvārī 5), turklāt arī piedāvātais klāsts ir gana plašs – 14 dažādi fitnesa nodarbību veidi, kas iedalīti 3 dažādās intensitātēs - ZEMĀ, VIDĒJĀ UN AUGSTĀ. Tāpat studenti novērtē šo nodarbību augsto kvalitāti, jo kopumā LU fitnesa nodaļā darbojas 8 profesionāli treneri, kas ikdienā papildus darbam Latvijas Universitātē strādā dažādos populārākajos fitnesa klubos. Līdz ar to secinājums ir viens – vienreizīgs piedāvājums, kas noteikti ir jāizmanto! 

Fitnesa nodarbības notiek LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē (Aspazijas bulvāris 5)

Saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem, fitnesa nodarbības notiek tiešsaistē. Lai tām pieteiktos, jāveic šādi soļi:

  • Jānosūta LU SC abonementa uzlīmes numurs (ja tāda nav saņemta, tad maksājuma uzdevums) uz LU Sporta centra Facebook lapu;
  • Kad Jūsu ziņa tiks saņemta, Jūs tiksiet pievienots Facebook grupai, kurā tiek pārraidītas fitnesa nodarbības (grupa ir slēgta)
  • Šajā grupā ir arī pieejams fitnesa nodarbību grafiks.