Galda tenisa treniņi Latvijas Universitātē

Galda tenisa spēle ir labs vingrinājums cilvēka psiholoģijas treniņam, jo spēles laikā tiek pārdzīvotas veselas emociju gammas. Tāpēc spēles stils ir atkarīgs lielā mērā no spēlētāja rakstura, spējām, temperamenta. Ar treniņu palīdzību spēlētājs var iemācīties vadīt un kontrolēt savas emocijas.

Galda tenisistam ir nepieciešams ne tikai būt atlētiskam, bet arī jābūt augstai prasmei izpildīt sarežģītus tehniskus elementus un taktiku ļoti augstā spēles aktivitātes līmenī, kurā ir ļoti liels psiholoģisks spiediens. Saskaņā ar ķermeņa funkcijām, galda tenisa spēle palīdz attīstīt ātru reakciju un zibenīgu lēmumu pieņemšanu, tāpēc, ka spēle ir neparasti ātra. Nodarbojoties ar galda tenisu Jūs būsiet lieliskā fiziskā formā, iegūsiet stabilitāti, pozitīvas emocijas, uzlabosiet reakciju un savu spēles stilu.

Galda tenisa treniņi visiem interesentiem notiek:

otrdienās no plkst.: 14:30 - 16:00

piektdienās no plkst.: 15:00 - 16:30

Treneris: Oļegs Kartuzovs

Vieta: LU Biznesa, ekonomikas un vadības fakultāte (Aspazijas bulvāris 5, sporta zāle) KARTE

Uz katru Latvijas Universitātes sporta treniņu ir jāpiesakās, aizpildot pieteikuma anketu. Uz katru treniņu pieteikšanās beidzās 5 stundas pirms konkrētā treniņa sākšanās laika. Ja uz treniņu būs pieteikušies vairāk nekā 20 personas, tiem, kas būs ārpus pirmajiem 20, 3-4 stundas pirms treniņa sākuma tiks atsūtīta ziņa. Reģistrācijas apstiprinājums netiek sūtīts, tādēļ, ja Jums nav atnākusi ziņa par pārāk lielu pieteikuma skaitu uz konkrēto treniņu, gaidīsim Jūs treniņā!

Ja vēlies pieteikties uz galda tenisa treniņiem, spied šeit!

Treniņos aicināti piedalīties visi interesenti neatkarīgi no dzimuma un meisterības līmeņa.

Sīkākai informācijai: sports@lu.lv.