PAR KOMANDU 

Karsējmeiteņu komandas trenere Marta Kalēja - Irbe par komandu: “Karsējmeiteņu komanda man ir kā deju ģimene, kurā tiek ieguldīts laiks, darbs, emocijas. Tiek sniegtas dažādas pamācības un daudz arī saņemts. Tā ir enerģijas apmaiņa, bez kuras uz doto brīdi pat savu ikdienu nevaru iztēloties. Visas 17 meitenes, kas ir komandā ir tik dažādas, taču tik īpašas. Katrai no viņām ir savas ambīcijas, īpašības un mērķi, bet kopīgais - vēlme dejot!

Šis ir otrais gads, kad darbojos ar šo komandu. Šo divus sezonu laikā ļoti daudz kas ir mainījies sākot ar komandas sastāvu, beidzot ar deju stiliem, komandas kopskatu un citām niansēm, kas padara komandu pavisam citādāku, tāpēc ir sajūta, ka šī ir nevis 11. sezona karsējmeiteņu komandai, bet jaunas ēras sākums, saglabājot Latvijas Universitātes pamatvērtības un komandas aizsācēju ieliktās vadlīnijas.

2019./2020. gada sezona ir īpaša ar to, ka ne vien atbalstām mūsu basketbola komandas spēles, bet piedalāmies dažādos aizraujošos projektos, kur viens no lielākajiem bija programmas “SPORTO VISA KLASE” noslēguma pasākuma atklāšana, kad Arēna Rīga telpas bija piepildītas ar vairāk kā 8500 skolēniem, skolotājiem un dažādiem oficiālajiem pārstāvjiem. Tie ir mirkļi, kad mēs saprotam - kāpēc mēs darām to, ko mēs darām. Mērķi, ceļš uz tiem un uzvaras! Paldies meitenēm, ka viņas cīnās, iet uz priekšu, krīt, ceļās un nekad nepadodas. Jūs esat īstas cīnītājas. Lepojos ar jums visām!” 

Ikvienam novēlu izvirzīt augstus mērķus, uz tiem tiekties un spēt to visu apvienot ar ambīcijām! 

Pats galvenais - VISU darīt no patiesas sirds!