Fitnesa nodarbības 2022.gada janvāra mēnesī!

Latvijas Universitātes fitnesa nodarbības atsāksies 10.janvārī. Pavasara semestrī katru nedēļu norisināsies 4 attālinātās rīta rosmes, 2 attālinātās pusdienslaika vingrošanas, 3 attālinātās vakara nodarbības plkst. 17.00 un 4 klātienes vakara nodarbības plkst. 18.00, Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes sporta zālē, Aspazijas bulvārī 5.

Visas online nodarbības, tai skaitā visas rīta rosmes un pirmdienu, piektdienu pusdienslaika vingrošanas, norisināsies Zoom platformā.

Visām online nodarbībām pieslēdzies, spiežot uz šo saiti: http://www.ej.uz/LU_sports_vingrosana

Fitnesa nodarbību grafiku var apskatīt augstāk! Informējam, ka rīta rosmes un pusdienslaika vingrošanas ilgst 15-20 minūtes, online fitnesa nodarbības ilgst 30 minūtes, bet klātiens fitnesa nodarbības ilgst 1 stundu.

Latvijas Universitātes klātienes fitnesa nodarbības un sporta treniņus var apmeklēt tikai vakcinēšanās ciklu izgājušas vai COVID-19 izslimojušās personas (līdzi jāņem personas apliecinošu dokumentu pasi vai ID karti un vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu).

Uz katru Latvijas Universitātes klātiens fitnesa nodarbību ir jāpiesakās, aizpildot pieteikuma anketu. Uz katru treniņu pieteikšanās beidzās 5 stundas pirms konkrētā treniņa sākuma laika. Ja uz treniņu būs pieteikušies vairāk nekā 15 personas, tiem, kas būs ārpus pirmajiem 15, 3-4 stundas pirms treniņa sākuma tiks atsūtīta ziņa. Reģistrācijas apstiprinājums netiek sūtīts, tādēļ, ja Jums nav atnākusi ziņa par pārāk lielu pieteikuma skaitu uz konkrēto treniņu, gaidīsim Jūs treniņā! Pieteikuma anketu saites pieejamas zemāk:

Ja vēlies pieteikties uz FDA pirmdienās, spied šeit!

Ja vēlies pieteikties uz Funkcionālo treniņu otrdienās, spied šeit!

Ja vēlies pieteikties uz jogu trešdienās, spied šeit!

Ja vēlies pieteikties uz VFS ceturtdienās, spied šeit!

Ja ir kādi jautājumi, droši sazinies ar trenerēm vai raksti uz sports@lu.lv!

Tiekamies treniņos!