Sporta nodarbību grafiks 2021./2022. mācību gada janvāra mēnesim!

 

Sporta nodarbības 2021./2022. mācību gada pavasara semestrī atsākās 10.janvārī. Sakarā ar Valstī esošajiem COVID-19 ierobežojumiem par iestāžu strādāšanu līdz plkst. 21.00, daži no ierstajiem LU sporta treniņiem pagaidām tiek atcelti. Sākot no 2022. Gada 10. janvāra, LU studentiem, darbiniekiem un citiem interesentiem ir iespēja apmeklēt galda tenisa, basketbola, volejbola, pašaizsardzības, cīņas un vispārējās fiziskās sagatavotības treniņus un fitnesa nodarbības.

Fitnesa nodarbību grafiku meklē šeit!

Latvijas Universitātes fitnesa nodarbības un sporta treniņus var apmeklēt tikai vakcinēšanās ciklu izgājušās vai COVID-19 izslimojušās personas (līdzi jāņem personas apliecinošu dokumentu pasi vai ID karti un vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu).

Uz katru Latvijas Universitātes sporta treniņu ir jāpiesakās, aizpildot pieteikuma anketu. Uz katru treniņu pieteikšanās beidzās 5 stundas pirms konkrētā treniņa sākšanās laika. Ja uz treniņu būs pieteikušies vairāk nekā 20 personas, tiem, kas būs ārpus pirmajiem 20, 3-4 stundas pirms treniņa sākuma tiks atsūtīta ziņa. Reģistrācijas apstiprinājums netiek sūtīts, tādēļ, ja Jums nav atnākusi ziņa par pārāk lielu pieteikuma skaitu uz konkrēto treniņu, gaidīsim Jūs treniņā! Pieteikuma anketu saites pieejamas zemāk:

Ja vēlies pieteikties uz pašaizsardzības treniņiem, spied šeit!

Ja vēlies pieteikties uz galda tenisa treniņiem, spied šeit!

Ja vēlies pieteikties uz Vispārējās fiziskās sagatavošanas treniņiem, spied šeit!

Ja vēlies pieteikties uz volejbola treniņiem, spied šeit!

Ja vēlies pieteikties uz basketbola treniņiem, spied šeit!

Ja vēlies pieteikties uz cīņas treniņiem, spied šeit!

Ja ir kādi jautājumi, droši raksti uz sports@lu.lv!

Tiekamies treniņos!