Sporta nodarbību grafiks 2021./2022. mācību gada rudens semestrī

Sporta nodarbības 2021./2022. mācību gada rudens semestrī sāksies 6. septembrī. Šajā semestrī norisināsies basketbola, futbola, volejbola, florbola, galda tenisa, cīņas, pašaizsardzības un vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi, kā arī 11 dažādas fitnesa nidarbības. Fitnesa nodarbību grafiku meklē šeit!

No 6. līdz 12. septembrim būs iepazīšanās nedēla, kurā treniņus varēs apmeklēt bez sporta abonementiem, bet sākot no 12. septembra, lai piedalītos sporta treniņos, būs nepieciešams iegādāties LU sporta abonementu.

Latvijas Universitātes fitnesa nodarbības un sporta treniņus var apmeklēt tikai vakcinēšanās ciklu izgājušās vai COVID-19 izslimojušās personas (līdzi jāņem personas apliecinošu dokumentu pasi vai ID karti un vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu).

Uz katru Latvijas Universitātes sporta treniņu ir jāpiesakās, aizpildot pieteikuma anketu. Uz katru treniņu pieteikšanās beidzās 5 stundas pirms konkrētā treniņa sākšanās laika. Ja uz treniņu būs pieteikušies vairāk nekā 20 personas, tiem, kas būs ārpus pirmajiem 20, 3-4 stundas pirms treniņa sākuma tiks atsūtīta ziņa. Reģistrācijas apstiprinājums netiek sūtīts, tādēļ, ja Jums nav atnākusi ziņa par pārāk lielu pieteikuma skaitu uz konkrēto treniņu, gaidīsim Jūs treniņā! Pieteikuma anketu saites pieejamas zemāk:

Ja vēlies pieteikties uz cīņas treniņiem, spied šeit!

Ja vēlies pieteikties uz galda tenisa treniņiem, spied šeit!

Ja vēlies pieteikties uz Vispārējās fiziskās sagatavošanas treniņiem, spied šeit!

Ja vēlies pieteikties uz florbola treniņiem, spied šeit!

Ja vēlies pieteikties uz volejbola treniņiem, spied šeit!

Ja ir kādi jautājumi, droši raksti uz sports@lu.lv!

Tiekamies treniņos!