PAR LU FUTBOLA LĪGU

Sākoties jaunam studiju gadam, Latvijas Universitātē sākas arī minifutbola čempionāts – LU Futbola līga. LU Futbola līga ir iekšējā Latvijas Universitātes futbola līga, kurā sacenšas LU studentu, mācībspēku un administrācijas komandas.Spēles norisināsies astoņu mēnešu garumā – oktobrī, novembrī, decembrī, janvārī, februārī, martā, aprīlī un maijā.Visas FUTBOLA līgas spēles norisinās Elektrum Olimpiskajā centrā (Grostonas iela 6 b).

Latvijas Universitātes futbola līga ir unikāls universitātes iekšējais minifutbola čempionāts ne tikai Latvijas futbola mērogā, bet arī Baltijā un visā Eiropā. Nav daudz tādu universitāšu Eiropā, kas varētu lepoties ar šādu iekšējo futbola turnīru. Tradīcijām bagātais turnīrs 2020./2021. gadā norisināsies jau 14. sezonu pēc kārtas, Elektrum OSC mākslīgā futbola laukumā tiks noskaidrot LUFL un LUFL kausa izcīņas uzvarētājs.

Studiju laikā LU Futbola līga piedāvā piedalīties iekšējās futbola sacensībās, kurās komandu izveidot vai komandai pieteikties var ikviens Latvijas Universitātes students. Turnīrs veicina arī studentu piederību Latvijas Universitātei un Latvijas futbolam, identificēšanos futbola vidē, interesi par Latvijas futbola procesiem. Līgas vadība informē par Latvijas Virslīgas aktualitātēm, Latvijas nacionālās izlases startu un nozīmi, aicina atbalstīt Latvijas futbola čempionātus, Latvijas futbola izlases. 

Izveido savu komandu - pieteikuma forma pieejama ŠEIT

Vēlies spēlēt, bet nav komandas - raksti uz e-pastu:

m.vilkaplaters@gmail.com , tel. nr. 27824525

Seko jaunumiem par LU Futbola līgu facebook lapā.