PAR LU FUTBOLA LĪGU

Sākoties jaunam studiju gadam, Latvijas Universitātē sākas arī minifutbola čempionāts – LU Futbola līga. LU Futbola līga ir iekšējā Latvijas Universitātes futbola līga, kurā sacenšas LU studentu, mācībspēku un administrācijas komandas.

Latvijas Universitātes futbola līga ir unikāls universitātes iekšējais minifutbola čempionāts ne tikai Latvijas futbola mērogā, bet arī Baltijā un visā Eiropā. Nav daudz tādu universitāšu Eiropā, kas varētu lepoties ar šādu iekšējo futbola turnīru.

Studiju laikā LU Futbola līga piedāvā piedalīties iekšējās futbola sacensībās, kurās komandu izveidot vai komandai pieteikties var ikviens Latvijas Universitātes students. Turnīrs veicina arī studentu piederību Latvijas Universitātei un Latvijas futbolam, identificēšanos futbola vidē, interesi par Latvijas futbola procesiem. Līgas vadība informē par Latvijas Virslīgas aktualitātēm, Latvijas nacionālās izlases startu un nozīmi, aicina atbalstīt Latvijas futbola čempionātus, Latvijas futbola izlases. 

2022.,2023. mācību gadā līga tiks organizēta mini futbola formātā. Komandā var pieteikt līdz 10 spēlētājiem, bet katrai spēlei var pieteikt līdz 6 spēlētājiem.

Pieteikties LU Futbola līgai var 2 veidos – kopīgi ar draugiem vai studiju biedriem izveidot savu komandu vai arī pievienoties jau esošai komandai. Basketbola līgā tiek izspēlēti 2 pamatturnīra apļi, katru semestri 1 reizi nospēlējot pret katru līgas komandu, un pēc tiem, mācību gada beigās, norisinās izslēgšanas spēles, kurās notiek cīņa par čempiona titulu.

Visas turnīra spēles norisināsies ceturtdienās, no plkst. 22.00 līdz 23.00, Playoff Arena, Kauguru ielā6.

Turnīra laikā ir iespēja sekot līdzi katra spēlētāja statistikai futbola līgas vietnē. Katra mēneša beigās tiek apbalvots līgas labākais spēlētājs, kā arī katras komandas talantīgākie spēlētāji sezonas vidū tiek uzaicināti uz Zvaigžņu spēli.

LU Futobola līgas nolikumu lasi šeit.

Komandu pieteikumi dalībai LUFL 2023./2024. gada sezonā jāiesniedz līdz 2023. gada 29. septembra plkst. 23.59, elektroniskā veidā pieteikumu sūtot uz kalvis.kazaks@lu.lv

Seko jaunumiem par LU Futbola līgu facebook lapā.