PAR LU FUTBOLA LĪGU

Sākoties jaunam studiju gadam, Latvijas Universitātē sākas arī minifutbola čempionāts – LU Futbola līga. LU Futbola līga ir iekšējā Latvijas Universitātes futbola līga, kurā sacenšas LU studentu, mācībspēku un administrācijas komandas.

Latvijas Universitātes futbola līga ir unikāls universitātes iekšējais minifutbola čempionāts ne tikai Latvijas futbola mērogā, bet arī Baltijā un visā Eiropā. Nav daudz tādu universitāšu Eiropā, kas varētu lepoties ar šādu iekšējo futbola turnīru.

Studiju laikā LU Futbola līga piedāvā piedalīties iekšējās futbola sacensībās, kurās komandu izveidot vai komandai pieteikties var ikviens Latvijas Universitātes students. Turnīrs veicina arī studentu piederību Latvijas Universitātei un Latvijas futbolam, identificēšanos futbola vidē, interesi par Latvijas futbola procesiem. Līgas vadība informē par Latvijas Virslīgas aktualitātēm, Latvijas nacionālās izlases startu un nozīmi, aicina atbalstīt Latvijas futbola čempionātus, Latvijas futbola izlases. 

2021./2022. mācību gadā Covid-19 ierobežojumu dēļ LU Futbola līga nenorisināsies, bet katrā semestrī tiks organizēts LU futbola nakts turnīrs. Plašāka informācija tiks ievietota LU Sporta nakts turnīru facebook lapā.

Seko jaunumiem par LU Futbola līgu facebook lapā.