Zema intensitāte

Rīta Rosme
20 minūšu vingrinājumi možam rītam kopā ar LU treneriem.

Atjaunošanās pauze
15 - 20 minūšu vingrojumi ikdienas darbos noslogotās muskulatūras enerģijas un funkciju atjaunošana.

Joga

Nodarbība vērsta uz saudzīgu locītavu izkustināšanu, lēnu muskuļu stiepšanu, kā arī stiprināšanu. Nodarbība piemērota ikvienam, laužot stereotipu, ka joga domāta tikai lokaniem cilvēkiem. Nodarbības laikā tiek izpildītas jogas pamata pozas, kā arī pievērsta uzmanība elpošanai, tādējādi atbrīvojot sasprindzinājumu, kas sakrājies dažādās ķermaņa daļās, īpaši krūšu, plecu un kakla daļā.

Power & Mind
Zemas intensitātes fitnesa nodarbība, plūstošas kustības mijas ar spēka vingrinājumiem, tiek tonizēta un nostiprināta visa ķermeņa muskulatūra, attīstīta koordinācija. Vingrinājumu izpildes laikā ķermenis un prāts sasaistās, uzlabojas vispārējā organisma labsajūta un mazinās ikdienas stress. 

 

Vidēja intensitāte

Functional training.

Vidējas intensitātes fitnesa nodarbība ķermeņa muskulatūras attīstīšanai ar un bez  sīkā sporta inventāra. Izpildot vingrinājumus ar personīgo ķermeņa svaru, kā arī pielietojot sīko inventāru muskulatūras attīstīšanai. Attīsta gan muskulatūras spēku, gan ķermeņa lokanību un funkcionālās kustības.

Fit & Strong.
Nodarbības sākumdaļa tiek veltīta kardiotreniņam - tā ietver sevī vienkāršu kustību horeogrāfiju 10 ÷15 minūtes. Galvenā daļa  tiek veltīta spēka treniņam dažādām muskuļa grupām - vēdera presei, mugurai, kājām un rokām. Nodarbībā var tikt izmantotas hanteles, smaguma stieņi vai citi palīgrīki. Intensitāte - vidēja. Jauna nodarbība sarakstā!

   

Augsta intensitāte

Interval Training

Treniņš, kurš sastāv no kardio un spēka vingrojumu intervāliem. Nodarbībā ietver visaptverošus vingrojumus problēmzonām: vēderam, sēžai, kājām u.c. Vingrojumu sarežģītība - zema/vidēja. Nodarbībā tiek izmantota STEP platforma.
Nodarbība ikvienam, kas vēlas efektīvu treniņu - gan iesācējiem, gan iepriekšēju fizisko sagatavotību.

VFS

Vispārējās fiziskās sagatavošanas treniņš. Par VFS treniņiem vairāk uzzini šeit!

Crossfit apļa treniņš

Augstas intensitātes apļa treniņš, spēka un izturības attīstīšanai, muskulatūras attīstīšanai. Nodarbība piemērota ar iepriekšēju fizisko sagatavotību.

Par Crossfit apļa treniņiem vairāk uzzini šeit!