Zema intensitāte

 

Joga

Nodarbība vērsta uz saudzīgu locītavu izkustināšanu, lēnu muskuļu stiepšanu, kā arī stiprināšanu. Nodarbība piemērota ikvienam, laužot stereotipu, ka joga domāta tikai lokaniem cilvēkiem. Nodarbības laikā tiek izpildītas jogas pamata pozas, kā arī pievērsta uzmanība elpošanai, tādējādi atbrīvojot sasprindzinājumu, kas sakrājies dažādās ķermaņa daļās, īpaši krūšu, plecu un kakla daļā.

Pilates

Atzītas nodarbības pasaules fizioterapeitu, ortopēdu un sporta ārstu aprindās, kura dalās 3 līmeņos. Regulāri nodarbojoties tiek nostiprinātas ne tikai lielās, bet arī dziļās muskuļu grupas. Galvenais akcents tiek likts uz muguras un vēdera muskulatūras nostiprināšanu (korsetes daļu). Nodarbība piemērota ikvienam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības pakāpes, un ieteicama cilvēkiem ar veselības problēmām.

Vesela mugura

Zemas intensitātes spēka, lokanības un izturības nodarbība labai stājai, stiprai un lokanai mugurai; ar fitnesa jogas un pilates elementiem. Dažāds inventārs - bumbiņas, nūjas, gumijas, vieglas hanteles. Piemērota dažādiem sagatavotības līmeņiem.

Power & Mind
Zemas intensitātes fitnesa nodarbība, plūstošas kustības mijas ar spēka vingrinājumiem, tiek tonizēta un nostiprināta visa ķermeņa muskulatūra, attīstīta koordinācija. Vingrinājumu izpildes laikā ķermenis un prāts sasaistās, uzlabojas vispārējā organisma labsajūta un mazinās ikdienas stress. 

Yoga MIX

Vidēji zemas intensitātes nodarbība, kurā tiek izpildītas gan klasiskas jogas pozas, gan citi sagatavojoši vingrinājumi ar mērķi saudzīgi izkustināt visu ķermeni — jēgpilni iesildīt locītavas, kā arī pastiept un nostiprināt dažādas muskuļu grupas. Pozas lielākoties tiek veiktas statiski, pievēršot uzmanību gan secīgai un korektai attiecīgās pozas detaļu ievērošanai, gan elpas lomai šajā procesā.

Hatha joga

Hatha joga ir mācība par fizisko harmoniju, kuru sasniedz ar prāta un apziņas harmonijas ietekmi uz fizisko ķermeni.

Galvenais uzsvars Hatha jogā  tiek likts uz mugurkaula veselību, mierīgu un kontrolētu elpu un netraucētas dzīvības enerģijas plūsmas nodrošināšanu. Katrs vingrinājums iedarbojas uz konkrētu ķermeņa daļu, orgānu vai orgānu grupu. Lai sasniegtu maksimāli pozitīvu efektu, pozu jeb fizisku vingrinājumu izpilde tiek kombinēta ar dažādām elpošanas tehnikām, elpošanas aizturēm un kontroli.

Hatha jogas saknes meklējamas Indijā, un ir veids kā sagatavot ķermeni fiziski un garīgi tālāk sekojošām meditācijas praksēm.

Filozofiski terminam “hatha” ir dziļa simboliska nozīme. “Ha” – saule, “tha” – mēness. Tas ir pretēju pirmssākumu vienotības simbols. Pretstatu vienotība un harmonija rada līdzsvaru. No sanskrita tulkojot, joga nozīmē “savienība” un “vienotība”.

Hatha joga:

  • Stiprina imunitāti;
  • Uzlabo koncentrēšanās spējas;
  • Līdzsvaro enerģijas apmaiņu organismā;
  • Stiprina fizisko ķermeni;
  • Uzlabo asins un limfas cirkulāciju;
  • Veicina ķermeņa lokanību;
  • Uzlabo nervu sistēmas darbību.

FDA (fizisko darbaspēju atjaunošana)

Vidēji- zemas intensitātes nodarbība, kura vērsta uz vispārējas muskulatūras nostiprināšanu, kardio slodzes spēju uzlabošanu, lokanības attīstīšanu. Nodarbībā tiek pielietots sīkais sporta inventārs: bumba, gumija, hanteles, koka nūjas, smaguma stieņi līdz 4kg.

 

Vidēja intensitāte

 

ABL

Ir fitnesa veids ar vienkāršu horeogrāfiju. Nodarbība vērsta uz augšstilba, sēžas un vēdera muskulatūras attīstīšanu un nostiprināšanu. Muskulatūras un spēka attīstīšanai izmanto – hanteles, nūjas , gumijas, bumbas, step platformas. Piemērota dažādas sagatavotības apmeklētājiem.

CORE

Vidējas intensitātes nodarbība, kura vērsta uz korsetes daļu. Nodarbība nostiprina vēdera, muguras, sānu un iegurņa muskulatūru, uzlabo kustību koordināciju un lokanību. Nostiprina stabilizējošos muskuļus, kuri ietekmē pareizas stājas veidošanos. Nodarbība piemērota visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem. 

Upper Body

Vidējas intensitātes spēka nodarbība ķermeņa augšdaļas (plecu daļas, roku, muguras augšdaļas, krūšu) muskuļu tonusam. Dažāds inventārs. Piemērota dažādiem sagatavotības līmeņiem.

Fat burner
Ir fitnesa veids, kurā ilgstoši tiek uzturēta vienmērīga fiziskā slodze, kas palīdz dedzināt liekos kilogramus. Tiek stiprināts viss organisms un īpaši trenēta fiziskā izturība un locītavu elastīgums.

Move Dance

Deju fitnesa nodarbība oldshool un aktuālo hītu pavadījumā ar stiepšanās vingrinājumiem visam ķermenim nodarbības beigās. Ātri apgūstama horeogrāfija, nepieciešama iepriekšēja deju pieredze.

Apļa treniņš (circle training)

Nodarbība veiklības un spēka attīstīšanai, iesaistot dažādas muskuļu grupas. Aplis sastāv no vairākiem vingrinājumiem ar dažādu inventāru un to izpilde mijas ar atpūtas pauzēm. Slodze pielāgojama dažādas sagatavotības apmeklētājiem.

Dance Fit 

Vidēji augstas intensitātes nodarbība, kuras gaitā ne tikai tiek apgūtas deju horeogrāfijas, bet arī ar dažādu spēka un izturības vingrinājumu palīdzību uzlabota vispārējā fiziskā forma. Nodarbība paredzēta visiem sagatavotības līmeņiem.

Brazilian Butt

Vidējas intensitātes nodarbība, kura vērsta uz augšstilba un sēžas muskulatūras nostiprināšanu, attīstīšanu - formas veidošanu, kā arī svara samazināšu gurnu, augšstilba zonā. Nodarbība piemērota ikvienam nodarbību apmeklētājam.

Augsta intensitāte

 

HIIT 

No angļu valodas tulkojot tas ir High Intensity Interval Training, kas nozīmē augstas intensitātes treniņus, kas apvienoti ar zemas intensitātes treniņiem. Maksimālais HIIT kardio treniņa laiks ir ap 20 minūtēm, lai organismam neiestātos “taupīšanas” režīms. Šajās 20 minūtēs ļoti efektīgi tiek sadedzinātas kalorijas un vislielākais pluss ir tas, ka atšķirībā no parasta kardio treniņa, vielmaiņas procesi organismā vēl turpina notikt vismaz 2 stundas pēc treniņa. HIIT kardio treniņš ir lieliska alternatīva aizņemtajiem cilvēkiem, jo 40 minūšu aeroba treniņa vietā mums ir jāpavada tikai, piemēram, 20 minūtes, bet sadedzinātās kalorijas būs tikpat daudz, cik 40 minūtēs.

Interval Training

Treniņš, kurš sastāv no kardio un spēka vingrojumu intervāliem. Nodarbībā ietver visaptverošus vingrojumus problēmzonām: vēderam, sēžai, kājām u.c. Vingrojumu sarežģītība - zema/vidēja. Nodarbībā tiek izmantota STEP platforma.
Nodarbība ikvienam, kas vēlas efektīvu treniņu - gan iesācējiem, gan iepriekšēju fizisko sagatavotību.

Fit Box 

Augstas intensitātes treniņš, kas apvieno boksa un fitnesa elementus. Bezkontakta nodarbība ir vērsta uz visu muskuļu grupu nostiprināšanu, kardiovaskulārās sistēmas attīstīšanu un vispārējās fizikās formas uzlabošanu. Nodarbība paredzēta visiem sagatavotības līmeņiem.

Strenght&Power

Spēka un jaudas fitnesa nodarbība, kuras pamatā ir sastādīta programma 4 nedēļām. Treniņā paredzēts izmantot dažādu fitnesa inventāru: hanteles, pretestības gumijas, fitnesa nūjas u.c. Lai piedalītos treniņā ir jāprot pareiza vingrinājumu kustību izpilde/tehnika.

VFS

Vispārējās fiziskās sagatavošanas treniņš. Par VFS treniņiem vairāk uzzini šeit!

Crossfit apļa treniņš

Augstas intensitātes apļa treniņš, spēka un izturības attīstīšanai, muskulatūras attīstīšanai. Nodarbība piemērota ar iepriekšēju fizisko sagatavotību.

Par Crossfit apļa treniņiem vairāk uzzini šeit!