Basketbola treniņi Latvijas Universitātē

Basketbola treniņi norit pa diviem treniņiem nedēļā, kur daļa ir veltīta individuālās tehnikas uzlabošanai, savukārt otra puse tiek veltīta aktīvai spēlēšanai. Ja kādā treniņā apmeklētāju skaits ir mazāks, treneri velta lielāku individuālo uzmanību, kas noteikti dos papildus gandarījumu studentam par jaunu iemaņu apgūšanu un pilnveidošanu. Vīriešu basketbols, kā zināms, Latvijas Universitātē ir augsti attīstīts un komandas šajos sporta veidos startē vadošajos čempionātos, līdz ar to šis ir īstais brīdis atgādināt, ka šīs minētās treniņu nodarbības nenotiek kopā ar profesionālajiem sportistiem, līdz ar to ikviens var justies komfortabli un sastapt sev līdzīga līmeņa spēlētājus, ja konkrētais sporta veids ir sirdij tuvs hobijs.

Treniņu laiki: Tiks precizēti

Treniņu vieta: LU PPMF sporta zāle, Imantas 7. līnija 1

Kontaktpersona: tiks precizēts

Treniņos var piedalīties jebkurš LU students, neatkarīgi no meistarības pakāpes.

Uz katru Latvijas Universitātes sporta treniņu ir jāpiesakās, aizpildot pieteikuma anketu. Uz katru treniņu pieteikšanās beidzās 5 stundas pirms konkrētā treniņa sākšanās laika. Ja uz treniņu būs pieteikušies vairāk nekā 20 personas, tiem, kas būs ārpus pirmajiem 20, 3-4 stundas pirms treniņa sākuma tiks atsūtīta ziņa. Reģistrācijas apstiprinājums netiek sūtīts, tādēļ, ja Jums nav atnākusi ziņa par pārāk lielu pieteikuma skaitu uz konkrēto treniņu, gaidīsim Jūs treniņā!

Ja vēlies pieteikties uz basketbola treniņiem, spied šeit!

Treniņš tiek sadalīts pa daļām:
1. Iesildošā daļa, kurā tiek pievērsta uzmanība basketbola tehnikai (dribls, stāja, metiens, u.c.)
2. Nākamais posms ir basketbola prasmju pilnveides vingrinājumi (ātrie uzbrukumi, metienu sacensības, u.c.)
3. Treniņi noslēdzošajā daļā studentiem ir iespēja visu apgūto izmantot basketbola spēlē (2 pret 2, 3 pret 3, 4 pret 4 vai 5 pret 5).