Sestdien, 6. aprīlī, “LU/FS Masters” Lielvārdes sporta centrā aizvadīja sezonas noslēdzošo spēli pret “Jogeva SK Tahe/Olivia”. Spēle bija par 3. vietu Latvijas Florbola 1.līgas B grupā. Diemžēl “LU/FS Masters” šajā cīņā pēcspēles metienos piekāpās pretiniekiem un tādejādi 2023./2024. gada sezonu noslēdza ceturtajā pozīcijā.

Spēle aizsākās ļoti strauji ar “Latvijas Universitāte/FS Masters” rezultāta atklāšanu ceturtās minūtes sākumā. Atklāšanas vārtu autors bija Kristers Leksis (Lauris Nazarovs). Ilgi nebija jāgaida līdz Kārlis Spilbergs (Lauris Nazarovs) pieskaitīja vēl vienus vārtus “LU/FS Masters”. Gandrīz septiņas minūtes abas komandas aizvadīja spraigā cīņā bez rezultatīviem punktiem, taču 14. minūtē veiklāki atkal izrādījās mūsu universitātes florbolisti, kad guva vēl vienus vārtus. Rodrigo Rotkājs (Edvards Staķis) bija trešo vārtu autors. Arī viesi no Igaunijas 15. minūtē “sadūšojās” atklāt savu rezultātu ar vienu precīzu vārtu guvumu. Taču 17.minūtē veiksme atkal nonāca “LU/FS Masters” pusē, kad Kārlis Spilbergs bumbiņu raidīja pretinieku vārtos. Pirmais periods noslēdzās ar mūsu pārākumu un rezultātu 4:1. Pēc neilgās pauzes abas komandas atkal bija gatavas “krustot nūjas”. Veiksmes zudums vai pretinieku stratēģiju pārākums “izsita no sliedēm” “LU/FS Masters”, jo otrajā periodā neguva nevienu vārtus. Savukārt, “Jogeva SK Tahe/Olivia” šo trešdaļu izmantoja savā labā, gūstot trīs vārtus un izlīdzinot rezultātu. Noslēdzošajā trešdaļā emocijas sita augstu vilni visas 20 minūtes. Taču 47. minūtē Gvido Miezis (Ralfs Edvards Grīnvalds) izrāva “Latvijas Universitāte/FS Masters” komandu vadībā ar rezultātu 5 pret 4. Prieki beidzās ātri, jo mazāk kā pēc divām minūtēm, pretinieki guva izlīdzinošos vārtus. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu 5:5.

10 pagarinājuma minūtes nenesa rezultātu, tāpēc tika lemts pēcspēles metieniem par labu. Pēc 5 metienu sērijas katrai komandai veiksmīgāki bija pretinieki, kas veica 3 precīzu metienus, kamēr mēs tikai 2. Rezultatīvo metienu autori – Gustavs Marks Zariņš, Artemijs Smirnovs.

Kā spēles labākais spēlētājs tika atzīts pirmo vārtu autors Kristers Leksis. Divus vārtus guva Kārlis Spilbers, taču ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Lauris Nazarovs. Vienu veiksmīgu vārtu autori bija Rodrigo Rotkājs, Kristers Leksis un Gvido Miezis. Precīzu piespēli raidīja Edvards Staķis un Ralfs Edvards Grīnvalds.