Sestdien un svētdien norisinājās Latvijas čempionāta sievietēm noslēdzošās pamatturnīra spēles. RVS/LU mājas spēlēs tikās ar VK Jelgava un SUFA klubs/DU. Spēlē pret VK Jelgava uzvara ar 3:2 (25/19, 20/25, 25/23, 20/25, 15/9), turpretī spēlē pret SUFA klubs/DU uzvara ar 3:0 (25/15, 25/17, 25/16).  Uzvaras turnīra tabulā nodrošinājušas RVS/LU komandai 2.vietu, kas nozīmē, ka izslēgšanas spēles tiks sāktas no 1/2fināla.

Sestdienas spēle pret VK Jelgava komandu izvērtās interesanta, jo uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami pieci seti. Pirmajā setā mājinieces laukumā spēja noturēt savu spēli un gala rezultātā 25:19. Otrā seta galotnē labāka spēle padevās viesu komandai un sets zaudēts 20:25.

Trešais sets no visiem bija visspraigākais RVS/LU esot vadībā 23:18, pretinieces spēja atspēlēties, Montai Urbānei ar uzbrukumu no trīs panākot vairs tikai -1 (24:23), taču Karlīnas Kazākas serve tīklā, ļāva mājiniecēm gūt uzvaru setā 25:23.

Ceturtajā setā vadības grožus pārņēma Jelgavnieces, kas visa seta garumā noturēja stabilu vadību un setā guva uzvaru 25:20.

Piekto setu RVS/LU sāka apņēmīgi, kas atspoguļojās rezultātā uz tablo, kur mājinieces, jau bija nodrošinājušas 5 punktu handikapu (10:5). Arī turpmākajās izspēlēs veiksmīgi darbojās RVS/LU, neļaujot pretiniecēs sasniegt 10 punktu robežu un setu pabeidzot ar 15:9.

Svētdienas spēlē pret SUFA klubs/DU, laukumā neapstādināma bija RVS/LU komandas diagonāles spēlētāja Anete Čelnova, kas sava kontā nopelnīja 17 punktus. Veiksmīgi darbojās pirmā tempa uzbrucēja Anželika Ivanova, punktā pārvēršot 5 no 9 uzbrukumiem, un noliekot 3 blokus.

RVS/LU komanda pamatturnīru noslēdz 2.vietā ar 42 gūtiem punktiem 18 spēlēs.