27.janvārī mūsu florbola komanda "LU/FS Masters" aizvadīja spraigu spēli pret Talsu "NSS/Zerorisk", kurā izcīnīja uzvaru ar 8:5.

Pirmajā periodā saglabājās saspringta gaisotne. Perioda desmitajā minūtē Talsu "NSS/Zerorisk" izdevās izvirzīties 2 punktu vadībā ar rezultātu 3:1, taču līdz perioda beigām Kristaps Reidzāns un Maksis Klūga spēja izlīdzināt rezultātu un 1.periods noslēzās ar 3:3. 2. periods noritēja sīvā cīņā, bet perioda izskaņā mūsējie ar 2 precīziem metieniem spēja izvirzītes vadībā ar 5:4. Trešajā periodā līdz spēles pēdējai minūtei pretinieki nespēja gūt nevienus vārtus, turpretim, mūsējie guva vēl 3 vārtus. Pēdējā minūtē pretinieku vārtsargs pameta laukumu un laukumā devās sestais spēlētājs. Šādā sastāvā pretiniekiem izdevās gūt vienus vārtus, bet tas bija par maz, lai svinētu uzvaru. Spēle noslēdzās par labu "LU/FS Masters" komandai ar rezultātu 8:5.