Šī gada 11. oktobrī pēc 2 gadu pārtraukuma atsākies Latvijas Universitātes Basketbola līga, kurā piedalās visi tie LU studenti un darbinieki, kuriem basketbols ir sirds lieta.

Šajā mācību gadā līga tiks organizēta 3x3 basketbola formātā. Komandā var pieteikt līdz 8 spēlētājiem, bet katrai spēlei var pieteikt līdz 4 spēlētājiem.

Pieteikties LU Basketbola līgai var 2 veidos – kopīgi ar draugiem vai studiju biedriem izveidot savu komandu vai arī pievienoties jau esošai komandai. Basketbola līgā tiek izspēlēti 2 pamatturnīra apļi, katru semestri 1 reizi nospēlējot pret katru līgas komandu, un pēc tiem, mācību gada beigās, norisinās izslēgšanas spēles, kurās notiek cīņa par čempiona titulu.

Visas turnīra spēles norisināsies otrdienās, no plkst. 21.00 līdz 22.00, Rimi Olimiskajā centrā, Grostonas ielā 6b.

Turnīra laikā ir iespēja sekot līdzi katra spēlētāja statistikai basketbola līgas vietnē. Katra mēneša beigās tiek apbalvots līgas labākais spēlētājs, kā arī katras komandas talantīgākie spēlētāji sezonas vidū tiek uzaicināti uz Zvaigžņu spēli.

Ar LU 3X3 basketbola līgas nolikumu iepazīsties šeit.

Komandu pieteikumi dalībai LUBL 2022./2023. gada sezonā jāiesniedz līdz 2022. gada 6. oktobra plkst. 23.59, elektroniskā veidā pieteikumu sūtot uz kalvis.kazaks@lu.lv

Dalīties