Ceturtdien, 15. septembrī, Rimi Olimpiskajā sporta centrā, tiks aizvadīts Latvijas Universitātes (LU) 3x3 baskebola nakts turnīrs.

Tā būs lieliska iespēja gan kursa biedriem, gan vienkārši labiem draugiem, kas studē Latvijas Universitātē, netradicionālā gaisotnē piedalīties interesantā sporta pasākumā.

Viens no Latvijas Universitātes populārākajiem turnīriem ir LU basketbola līgas turnīrs, kas COVID-19 pandēmijas izplatības dēļ pēdējos 2 gadus nav noticis.

Lai vismaz reizi gadā basketbola cienītāji satiktos uz basketbola laukuma, 15. septembrī tiks aizvadīts 3x3 baskebola nakts turnīrs. Šī būs lieliska iespēja noskaidrot, kurš Latvijas Universitātes students ir labākais jaunākajā Olimpiskajā sporta veidā.

Pieteikumus par dalību turnīrā jānosūta līdz 14. septembra plkst. 23:59 uz e-pastu sacensibas@lu.lv Reģistrācijas laikā VISIEM dalībniekiem būs jāuzrāda derīgas studentu apliecības.

Turnīra pieteikuma anketu vari lejupielādēt šeit!

Ar turnīra nolikumu iepazīsties šeit.

Turnīrs norisināsies Rimi Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas ielā 6b), sākums plkst. 23.00, reģistrācija no plkst. 22.45.

Plašāka informācija par LU sporta nakts turnīriem atrodama mūsu Facebook lapā: www.facebook.com/lunaktsturniri/

Dalīties