Universitāte ir, bija un būs par sportiskiem un aktīviem darbiniekiem, tādēļ Latvijas Universitātes Sporta centrs aicina – piesakies Latvijas riteņbraucēju vienības brauciena Tautas braucienam, kas notiks 2022. gada 4. septembrī, Siguldā, saņem 50% atlaidi reģistrācijas maksai un iegūsti stilīgo Latvijas Universitātes sporta kreklu dāvanā!

Latvijas Universitātes Sporta centrs sniedz iespēju visiem Latvijas Universitātes darbiniekiem piedalīties Latvijas riteņbraucēju vienības brauciena Tautas braucienā, kura distance ir 46 kilometri. Visiem, kas pieteiksies, tiks pasniegts arī stilīgais Latvijas Universitātes sporta krekls, ar ko piedalīties braucienā un ko vēlāk izmantot ikdienas sportisko aktivitāšu laikā.

Kas jādara, lai pieteiktos Tautas braucienam?

  • Jāreģistrējas sacensību lapā, piesakoties Latvijas Universtitātes komandas dinamiskajam grozam (lauciņu “Sporta krekls” jāatstāj tukšs) https://ej.uz/LU_komanda_VB_2022;
  • Uz biedrības “Latvijas Universitātes sports” kontu (Konta numurs: LV18UNLA0002300700316) ar norādi “dalība Vienības braucienā” jāveic maksājums 50% vērtībā no dalības maksas (no 1960. gada līdz 2003. gada dzimušajiem uz biedrības kontu ir jāpārskaita 11 eiro, bet pirms 1960. gada dzimušajiem ir jāpārskaita 6,5 eiro);
  • Ja vēlies saņemt bezmaksas LU sporta kreklu, tad aizpildi arī šo anketu - https://forms.gle/HfoWJ97ufiADfz5H6, kurā jānorāda izmēru sporta kreklam, kurš tiks izsniegts pāris dienas pirms Vienības brauciena.

Visas iepriekš minētās darbības nepieciešams izpildīt līdz 21. augustam, pārējo izdarīsim mēs!

Latvijas riteņbraucēju vienības brauciena nolikumu meklē šeit!

Jautājumu gadījumā raksti uz kalvis.kazaks@lu.lv!

Dalīties