Ansis Grišāns svētdien Eiropas U-23 čempionātā kanoe airēšanā Belgradā izcīnīja piekto vietu 200 metru distancē.

No 23. līdz 26.jūnijam Serbijā, Belgradā norisinājās Eiropas U-23 čempionāts. Ansis Grišāns startēja 200m distancē. Pirmais bija priekšbrauciens 24.jūnijā, kurā sportists finišēja 4.vietā un kvalificējās pusfinālā. Pusfināla brauciens norisinājās nākamajā dienā, 25.jūnijā. Pusfinālā par spīti izaicinošajiem laika apstākļiem Ansis uzvarēja un izcīnīja vietu A finālā. Finālā sportists distanci veica 40,026 sekundēs, atpaliekot vien 1,607 sekundes no uzvarētāja spāņa Pablo Granas.

Anša Grišāna komentārs: "Kopumā sacensības vērtēju ļoti labi! Protams, ka mērķis vienmēr ir uzvarēt un parādīt labāko sniegumu. Esmu apmierināts ar rezultātu, jo gan uzrādītais laiks ir konkurētspējīgs un daudz neatpaliek no personīgā rekorda, tāpēc īpaši nebēdāju par 5.vietu, jo zinu, ka izdarīju visu ko varu. Kopumā šajā čempionātā bija daudz izaicinājumu, sākot ar sagatavošanās procesu un beidzot ar mainīgajiem laika apstākļiem. Pirmās dienas bija liels karstums, kas laupīja daudz spēkus. Pusfinālā pārsteigumu sagādāja negaiss, kura dēļ braucienu pārcēla par stundu vēlāk. Visa iesildīšanās bija vējā un bija jāsildās pa jaunu, bet galu galā tik un tā pusfinālā uzvarēju. Finālā viss izdevās pēc plāna. Esmu pateicīgs visiem, kuri juta līdzi un atbalsta mani sacensībās un ārpus tām! Paldies sponsoriem - Prestol par izcilas kvalitātes un dizaina laivu un AS "Delta LV" par ekipējumu!"