Sestdien, 7. maijā, norisināsies Latvijas Universitātes Sporta centra organizēts studentu aktīvās atpūtas pasākums “Studentu pavasara pārgājiens 2022”, kurā dalībniekiem būs iespēja doties jautrā un atīvā pārgājienā gar jūras malu ar dažādām aktivitātēm pārgājiena laikā.

Dalībnieku pulcēšanās notiks Carnikavas dzelceļa stacijas stāvlaukumā sākot no plkst. 10.45, bet iziešanas laiks paredzēts plkst. 11.00. Aicinām visus dalībniekus uz pārgājienu doties ar vilcienu, kas plkst. 10.09 atiet no Rīgas dzelzceļa stacijas (Carnikavas stacijā tas ierodas plkst. 10.48), bet, ja kāds tomēr vēlas uz pasākumu braukt ar automašīnu, to būs iespējams novietot pie Carnikavas dzelceļa stacijas esošajā stāvlaukumā.

Pārgājiena laikā tiks mērots aptuveni 15 kilometru garš ceļš gar jūras krastu. Pārgājies plānots aptuveni 5 stundu ilgs, un tajā laikā tiks rīkotas dažādas aktivitātes un stafetes.

Pārgājiena finišs plānots pie dzelzceļa stacijas “Vecāķi”, no kuras vilciens uz Rīgu atiet plkst. 16.28 (Rīgā tas ierodas plkst. 16.54).

Uz pārgājienu līdzi jāņem laikapstākļiem atbilstošus apavus un apģērbu. Lai ceļš būtu jautrāks, droši vari ņemt līdzi arī draugus, ģimeni un bērnus!

Pieteikties pasākumam var aizpildot elektronisko pieteikuma anketu līdz 2022. gada 6. maija plkst. 23.59.

Ar pārgājiena nolikumu vari iepazīties šeit.

Uz tikšanos!

Dalīties