Ceturtdien, 21. aprīlī, no plkst. 16.00 līdz 19.00, Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra pagalmā, Jelgavas ielā 1, norisināsies Latvijas Universitātes Sporta centra un Latvijas Universitātes Studentu padomes organizēts studentu atpūtas pasākums "Studentu jandāliņš", kurā dalībniekiem būs iespēja komandās pa 2 piedalīties jautrā stafetē, un cīnīties par vērtīgām balvām.

Pasākumā kā galvenā disciplīna ir jautra stafete pa piepūšamajām atrakcijām, kurā piedalās studentu komandas, kas sastāv no 2 dalībniekiem. Katra komanda stafeti veic vienu reizi, tādēļ komandu uzdevums ir sev atvēlētajā reizē šo stafeti veikt pēc iespējas ātrāk. Katras komandas rezultāts pēc stafetes finišēšanas tiek pielikts pie rezultātu dēļa, kur var apskatīt visātrāk stafeti veikušās komandas. Rezultātiem būs iespēja sekot līdzi arī pasākuma Facebook lapā.

Reģistrēties galvenajai pasākuma disciplīnai var uz vietas, pasākuma laikā, vai elektroniski, aizpildot pieteikšanās anketu, norādot vēlamo savas komandas starta laiku. Reģistrācija katrai komandai ir jāveic ne vēlāk kā 10 minūtes pirms sava starta. Reģistrācija uz vietas būs atklāta no plkst. 15.45. Dalībnieku secība startā un provizoriskie starta laiki tiek noteikti pēc pieteikšanās secības un elektroniskajā pieteikuma anketā norādītajiem vēlamajiem laikiem. Provizoriskie starta laiki būs redzami uz vietas, uz starta laiku dēļa, un Facebook pasākuma lapā.

Pasākuma laikā vienlaikus ar stafeti norisināsies dažādi interesanti konkursi, kuros, tā pat kā pasākuma galvenajā disciplīnā, būs iespēja iegūt vērtīgas balvas. Reģistrēties konkursiem var uz vietas, pasākuma laikā.

Komandas, kuras pasākuma galvenajā disciplīnā būs izcīnījušas 1.-3. vietu, individuāli pēc pasākuma tiks apbalvotas ar vērtīgā balvām no Latvijas Universitātes.

Ar pasākuma nolikumu vari iepazīties šeit.

Dalīties