Piektdienas vakarā “Latvijas Universitāte” (LU) uzņēma Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas līdervienību “VEF Rīga”. Pirmais puslaiks tika aizvadīts vienādos spēkos, taču otrajā puslaikā neapturami bija “vefieši” un LU basketbolisti cieta zaudējumu ar rezultātu 72:94.

Pirmās ceturtdaļas laikā vadībā vairākkārt atrādās LU, taču “VEF Rīga” četru punktu pārsvaru pirmās ceturtdaļas beigās nodrošināja bijušā LU spēlētāja Anrija Miškas precīzie metieni. Tikmēr otrajā ceturtdaļā viesu komandai izdevās izvirzīties vadībā pat ar deviņu punktu pārsvaru, taču studenti nepadevās un puslaikā devās tikai ar divu punktu deficītu (36:38).

Sākoties otrajam puslaikam “VEF Rīga” pieredzējušie spēlētāji Artis Ate un Māris Gulbis guva precīzus tālmetienus un izvirzīja “vefiešus” vadībā, saglabājot pārsvaru līdz trešās ceturtdaļas beigām (63:56).

Noslēdzošās ceturtdaļas ievadā Pauls Gustavs Miglinieks ar precīzu trīs punktu metienu spēja samazināt rezultāta starpību, taču ātri vien viesu komandas rindās Devondriks Vokers guva septiņus punktus, atgūstot drošu pārsvaru, kas tika saglabāts līdz spēles beigu sirēnai, “VEF Rīga” uzvarot ar 22 punktu pārsvaru.

LU rindās rezultatīvākais bija Eduards Avotiņš, kurš guva 18 punktus un izprovocēja piecas pretinieku piezīmes, Eduards Mežulis izcēlās ar 16 punktiem, bet Dāvids Vīksne guva 12 punktus.

LU ar izcīnītām piecām uzvarām un septiņiem zaudējumiem turnīra tabulā ieņem devīto vietu.

LU: E.Avotiņš 18, Mežulis 16, Vīksne 12, Kampuss 18, Briedis 7, Miglinieks 6, Putāns 3, Vitoļskis 2, Aleksandrovs, Strautiņš, Čavars.