Uvis Vārna | Foto: Sandijs Leicis

Pirmdienas vakarā RIMI Olimpiskajā centrā mūsu basketbolisti Latvijas Basketbola Užavas kausa ietvaros spēkojās un graujoši uzvarēja BK Līvāni.

Lai arī pirmos divus punktus spēlē pirmie guva pretinieki, BK LU basketbolisti ļoti strauji krāja punktus un jau pirmajā ceturtdaļā panāca plus 20. Pirmo ceturtdaļu noslēdza ar 32:11.

Otrās ceturtdaļas viducī ar precīzu Dāvida Vīksnes divpunktu metienu tika sasniegta 50 punktu robeža, savukārt ceturtdaļu noslēdzām ar nu jau dubultotu pārsvaru - 63:23.

Spēles otrajā ceturtdaļā mūsējo ātrās pārejas un brīvie metieni sagādāja vēl lielākas grūtības pretiniekiem, pēc spēlētām trīsdesmit minūtēm panākot 94:35.

Noslēdzošās ceturtdaļas ievadā Reinis Avotiņš guva 101. punktu LU komandai, un atlikušajās astoņās pa visiem kopā izdevās gūt vēl 20, spēli noslēdzot ar 121:48.

Guntis Endzels šovakar iesaistīja visu divpadsmitnieku. Septiņi spēlētāji sasniedza 10 punktu robežu.

Noslēdzošā ceturtdaļfināla spēle jau pēc nedēļas - 14.12. 19.00 Līvānu 1.vidusskolā. Savukārt svētdien, 12.12., pēc ilgāka pārtraukuma nākamā mājas spēle Pafbet Latvijas - Igaunijas līgā pret TalTech komandu no kaimiņvalsts.

LU: R.Avotiņš 16, E.Avotiņš 15, Lucis 15, Strautiņš 12, Mežulis 11, Vitoļskis 11, Vīksne 11, Čavars 7, Briedis 6 (11 rez.p.), Vārna 6, Aleksandrovs 6, Putāns 5.