BK Latvijas Universitāte trešajā spēlē gūst trešo uzvaru. Tā iesākt sezonu komandai izdevies primo reizi kluba vēsturē. Izbraukuma spēlē uzvarēta BK Liepāja ar rezultātu 77:72. Dāvidam Vīksnem trešais double-double pēc kārtas.

Spēles rezultātu atklāt pirmajam izdevās Ričardam Vitoļskim. Pēc precīzā Vernera Koha trejača sekoja LU basketbolistu deviņu punktu izrāviens, liekot mājiniekiem pieprasīt minūtes pārtraukumu. Liepājnieki sasparojās uzbrukumā, taču mūsējie turpināja sekmīgāk uzbrukt, palielinot pārsvaru līdz plus 11.

Otrās ceturtdaļas ievadā mājinieki īsā laika posmā guva astoņus punktus, pietuvojoties līdz mīnus četri. LU basketbolisti apturēja mājinieku pakaļdzīšanos un atjaunoja astoņu punktu pārsvaru. Puslaiku noslēdzām ar plus desmit - 43:33.

Trešo ceturdaļu ar piecu ātru punktu gūšanu izcēlās Kārlis Žunda, LU bijušais līderis. Mūsējie atguvās un palielināja pārsvaru, panākot pat plus 17.

Pēdējo ceturtdaļu aktīvāk iesāka mājinieki, pietuvojoties līdz mīnus desmit, taču precīzs no tālās distances bija Edvards Mežulis, atjaunojot divciparu pārsvaru. Izšķirošajās minūtēs liepājnieki centās ātri uzbrukt un kāpināt spēles tempu. Pēdējās sekundēs samazināja rezultātu līdz mīnus pieci.

''Latvijas Universitāte'' turpina vēsturiski labāko sezonas ievadu ar panākumu izbraukumā pār BK Liepāja' - 77:72.

Rezultatīvākais LU rindās  jau trešo maču pēc kārtas bija Dāvids Vīksne, kurš arī izbraukumā Liepājā iekrāja double-double - 18 punktus un 11 atlēkušās bumbas. 13 punktus un astoņas bumbas zem groziem pievienoja Edvards Mežulis, bet Alberts Putāns atzīmējās ar 11 punktiem.

LU: Vīksne 18 (11 ab), Mežulis 13 (8 ab), Putāns 11, Vārna 9, R. Avotiņš 8, Vitoļskis 7, Briedis 5, Kampuss 4, Aleksandrovs 2, Lucis; Čavars.