Kārtējo spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Pirmdien, 20. septembrī, kārtējo spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Upesciema stadionā uzņemot Valmiera FC-2.

Pirms gaidāmās spēles studenti ar 8 punktiem 7 spēlēs atradās 5. pozīcijā turnīra tabulā, bet Valmiera FC-2 ar 13 punktiem ieņēma 3. vietu, taču bija aizvadījuši par vienu spēli vairāk.

Jāatzīmē, ka pirmajā savastarpējā spēlē Valmierā uzvaru ar 3:1 izcīnīja mājinieki.

Šoreiz abas komandas izlika spēcīgus sastāvus ar spēlētājiem ar Virslīgas pieredzi, un veiksmīgāk spēli iesāka tieši studenti.

15. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Emīls Birka, bet puslaika vidū ar precīzu 11 metru soda sitienu starpību dubultoja Lūkass Vapne.

Pēc pirmā puslaika ieguvuši 2:0 vadību FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti veica vairākas maiņas, tāpat izmaiņas sastāvā veica arī pretinieki.

Mājinieki saglabāja pārsvaru laukumā, un spēles izskaņā Kristers Čudars ar precīzu sitienu uzstādīja gala rezultātu 3:0!

Uzvara Upesciema stadionā ļauj atkal pietuvoties Top 3!