Svētdien notikušajā otrajā Latvijas čempionāta pusfināla spēlē starp RVS/LU un RSU/MVS komandām spraigā, nervus kutinošā piecu setu cīņā (23/25, 25/22, 26/28, 25/17, 15/8) RVS/LU komanda spēja gūt uzvaru un iekļūt Latvijas čempionāta finālā. Atgādinam, ka pirmajā 1/2 fināla spēlē RVS/LU guva uzvaru ar 3:1(26/24, 15/25, 20/25, 21/25)

Pirmais sets tika aizvadīs punkts punktā, taču seta galotnē pārākas izrādījās pretinieces setu uzvarot ar 25:23. Otrajā setā laukumā devās Vlada Pridatko, kas spēja lieliski iesaistīties spēlē, gan izpildot servi, gan punktus gūstot uzbrukumā, tādējādi palielinot punktu pārsvaru. Agresīvā serve un 5 gūtie eisi RVS/LU komandas izpildījumā ļāva otrajā setā gūt uzvaru ar 25:22. Spēles trešajā setā RVS/LU komanda šķita, ka bija pārņēmusi spēlēs grošus savās rokās, taču pie rezultāta 24:21, pretinieces ar veiksmīgu servi spēja rezultātu izlīdzināt un arī seta galotnē nospēlēt pārliecinošāk gūstot uzvaru trešajā setā ar 28:26. Taču RVS/LU komanda nebija ar mieru mest plinti krūmos un ceturtajā setā spēja parādīt savu spēli, izpildot agresīvu servi ( 6 eisi), uzbrukumā lieliski darbojās Petra Ņečiporuka, blokā pretinieces apstādināja Lāsma Ozola un ceturais sets tika uzvarēts ar 25:17. Piektajā setā RVS/LU komanda jau no sākuma spēja veiksmīgi nokārtot uzbrukumu un izvirzīties vadībā, ko arī spēja noturēt visa seta garumā, to uzvarot ar 15:8. Visā spēlē izcīnot uzvaru ar 3:2

#9 Amanda Nikola Ērgle 2 punkti

Elzas Rekneres pēcspēles komentārs "Noteikti gaidījām, ka šodienas spēle būs saspringta, vienmēr gribam no sevis izspiest to maksimumu, šoreiz nesanāca, ļoti daudz pašas kļūdījāmies līdz ar to netikām ārā no iedzinējiem, bet nu vismaz beigās spējām noturēt pārsvaru piektajā setā un sanāca uzvarēt. Šai spēlei gatavojoties izzanalizējām pretinieču uzbrukumu virzienus un pielāgojām vairāk bloku un aizsardzību. Galvenais tagad bija uzvarēt pusfinālā, bet nu jau jauna nedēļa sāksies un gatavosimies finālam pret VK Jelgavu."

Finālsērija, kas tāpat kā 1/2fināls tiks spēlēta līdz 2 uzvarām, sāksies jau 5. aprīlī plkst. 13:00 izbraukumā, kur pretiniekos RVS/LU komandai stāsies VK"Jelgava" komanda.