Latvijas Universiādes telpu futbola 2. posma spēles aizvadījusi LU komanda.

Sestdien, 7. martā, Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājas Latvijas Universiādes telpu futbola 2. posms, kurā Latvijas Universitātes komanda spēkojās ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Stockholm School of Economics vienībām.

Pirmajā posmā, izcīnot uzvaras pret LJA un DU, Latvijas Universitātes futbolisti iekļuva 9 spēcīgāko komandu pulkā, vēlreiz aizvadot trīs komandu grupu turnīru.

Pirmajā spēlē mūsu futbolistiem pretī stājās spēcīgā LLU, spēles pirmajām 20 minūtēm noslēdzoties ar nelielu LU vadību ar 2:1.

Otrajā puslaikā LU futbolisti spraigā cīņā noturēja uzvaru un pārspēja pretiniekus ar 5:3.

Šajā spēlē ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Miks Babris, bet pa reizei precīzi bija Jurijs Matvejevs, Mārtiņš Pavlovs un Kristofers Treimanis.

Otrajā grupas spēlē starp LLU un SSE uzvaru izcīnīja Latvijas Lauksaimniecības universitātes futbolisti ar 7:2.

Pirmajam puslaikam pret SSE noslēdzoties ar 1:0, otrajā puslaikā Latvijas Universitātes futbolisti dominēja uzbrukumā un izcīnīja uzvaru 7:2.

Otrajā spēlē ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Miks Vilkaplāters un Kristofers Treimanis, bet pa reizei precīzi bija Ričards Ulmis, Artjoms Daškevics un Jānis Šķēls.

Uzvara apakšgrupā ļāva iekļūt turnīra 3. kārtā, kurā divās apakšgrupās cīnīsies 6 spēcīgākās komandas. Pusfinālā iekļūs abu grupu pirmo divu vietu ieguvējas.

Šajā sabraukumā Latvijas Universitātes krāsas pārstāvēja: Miks Babris (komandas kapteinis), Miks Vilkaplāters, Jānis Šķēls, Artjoms Daškevičs, Jurijs Matvejevs, Mārtiņš Pavlovs, Kristofers Treimanis, Ričards Ulmis un Alfrēds Mežulis.

Komanda Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Vārtu attiecība Punkti
Latvijas Universitāte 2 0 0 12:5 6
Latvijas Lauksaimniecības universitāte 1 0 1 10:7 3
Stockholm School of Economics 0 0 2 4:14 0

Novēlam mūsu futbolistiem sekmīgu 3. posmu, kurā izšķirsies 4 komandas, kas cīnīsies par telpu futbola čempionāta godalgām!