Trešdien, 15. janvārī, basketbola komanda “Latvijas Universitāte” aizvadīja izbraukuma spēli pret BC Kalev/Cramo un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 50:73. Komandas rezultatīvākais spēlētājs bija Renārs Birkāns, kurš guva 11 punktus. Ar 10 punktiem izcēlās Kārlis Žunda un Anrijs Miška.

Spēles rezultātu ar 11:0 izrāvienu iesāka mājinieki, pēc kā, protams, sekoja mūsu komandas minūtes pārtraukums. Pēc atgriešanās laukumā ar diviem punktiem izcēlās Edvards Mežulis – 2:11. Rezultāts turpināja augt par labu pretiniekiem (15:2), bet ar diviem precīziem soda metieniem atzīmējās Rendijs Feikners (4:15). Anrijs Miška iemeta divus punktus, kā arī Edvards Mežulis pievienoja komandas un savam rēķinam vēl 2 – 8:17. Ar šādu rezultātu arī noslēdzās pirmā ceturtdaļa.

Otrās ceturtdaļas sākumā Latvijas Universitātes sastāvā ar trīs punktiem atzīmējās Alberts Putāns (11:19). Spēle šajā ceturtdaļā bija ļoti mazrezultatīva, kad pēc spēlētām septiņām minūtēm mūsu komandai tikai piekto punktu ceturtdaļā guva Anrijs Miška (13:21). Albertam Putānam vēl viens precīzs trejacis (16:23), un Anrijs Miška realizēja soda metienus (18:23). Noslēdzoties ceturtdaļai Anrijs Miška vēlreiz stājās uz soda metienu līnijas un bija precīzs abos raidījumos, noslēdzot ceturtdaļu ar rezultātu 20:27.

Renārs Birkāns pēc pārtraukuma iemeta 2 punktus (22:27), taču pēc tam Kalev/Cramo komanda veica izrāvienu (22:34). Trīs punkti Renāra Birkāna kontā, kas komandai deva rezultātu 25:34. Edvards Mežulis precīzs no pustālā metiena (27:35), kā arī mirkli vēlāk atzīmējās Renārs Birkāns ar vēl vienu trejaci (30:37). Mūsējiem kādu brīdi neizdevās gūt punktus, bet Igaunijas komanda to izmantoja savā labā, panākdami jau 48:30, veicot 11:0 izrāvienu. Klusēšanas pauzi apturēja Anrija Miškas divi punkti un Kārļa Žundas 3 punkti, kas ceturtdaļu ļāva noslēgt ar rezultātu – 35:51.

Pēdējo ceturtdaļu studentiem pirmais punktus guva Kārlis Žunda (38:53), pēc tam izcēlās Rendijs Feikners, gūdams 2 punktus (40:53). Alberts Putāns arī atzīmējās ar diviem punktiem (42:55). Kārlis Žunda guva 2 punktus (44:55), bet mājinieki rezultāta starpību palielināja līdz +20 (64:44). Spēles pēdējās trīs minūtēs Kārlis Žunda iemeta vēl divus punktus (46:64), Aivis Lēmanis realizēja vienu soda metienu (47:67), kā arī Renārs Birkāns realizēja tālmetienu, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 50:73.

BK “Latvijas Universitāte”: R. Birkāns 11, K. Žunda 10 (4ab., 10eff.), A. Miška 10 (5ab.), A. Putāns 8 (4ab.), E. Mežulis 6, R. Feikners 4 (8rp.), A. Lēmanis 1 (5ab.), G. Kampuss, R. Bērze, K. Daga – Krūmiņš, A. Dambenieks, A. Šnipke

Nākamo spēli komanda aizvadīs svētdien, 19. janvārī, plkst. 17.30 tiekoties ar BK Ogre komandu Elektrum Olimpiskajā centrā.