Sestdien, 11. janvārī, basketbola komanda “Latvijas Universitāte” devās izbraukumā pie Tartu Ulikool komandas, ko savās mājās šajā sezonā jau bija uzvarējusi, bet diemžēl piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 65:80. Komandas rezultatīvākais spēlētājs bija Rendijs Feikners, kurš guva 14 punktus.

Spēles rezultātu atklāja Latvijas Universitātes basketbola komanda, kad precīzs bija Artis Arnītis (2:0), pēc tam mājinieki izvirzījās vadībā, bet Adrians Šnipke atbildēja ar tālmetienu (5:4). Adrians Šnipke precīzs vēl vienā 3 punktu metienā, bet Anrijs Miška pievienoja 2 punktus (10:8). Artis Arnītis precīzs savā raidījumā grozā (12:8), bet Tartu komanda panāca līdzsvaru uz tablo (12:12), kā arī ieguva jau lielāku pārsvaru (21:12). Pēc minūtes pārtraukuma studenti saņēmās un pietuvojās līdz pat 21:18, bet ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 18:24.

Otrās ceturtdaļas rezultātu atklāja Edvards Mežulis (20:24), turpinājumā mājinieku komanda atkal veica izrāvienu (29:20), pēc kā sekoja minūtes pārtraukums. Mūsu komandai pagalam neveiksmīgas dažas minūtes, kad neizdevās realizēt savus metienus un pretinieki to izmantoja, panākdami jau 41:20 savā labā. Tomēr Latvijas Universitātes basketbolisti sāka atspēlēšanos, kad precīzs bija Kārlis Žunda no tālmetiena līnijas (23:41). Kārlis Žunda izcēlās vēlreiz ar 3 punktiem, bet Anrijs Miška pievienoja 2 punktus (29:45). Gustavs Kārlis Kampuss atzīmējās ar trejaci, sadeldējot starpību vēl vairāk (32:45), kas pretiniekiem lika pieprasīt minūtes pārtraukumu. Renārs Birkāns iemeta pustālo metienu, bet Kārlis Žunda grozā raidīja tālmetienu, kad rezultāts jau vairs tikai -8 (37:45). Noslēgumā vēl Anrijs Miška guva divus punktus un lielajā pārtraukumā komanda devās ar -6 (39:45).

Trešo ceturtdaļu ar precīziem metieniem iesāka pretinieki (48:39, 51:39 un 54:39), kas trenerim uzreiz lika sasaukt kopsapulci. Mūsējiem turpinājās klusēšanas brīdis, bet Tartu komanda to izmantoja, panākot jau 60:39. Pirmos punktus pēc spēlētām gandrīz piecām minūtēm guva Renārs Birkāns – 41:60. Rendijs Feikners iemeta divus punktus (43:65), Adrians Šnipke realizēja vienu soda metienu (44:65). Aivis Lēmanis precīzs 3 punktu metienā un Rendijam Feikneram 2 punkti – 49:67. Punktu starpība tika sadeldēta līdz -15, kad ar 3 punktiem atzīmējās Rendijs Feikners (52:67). Anrijs Miška iemeta 2 punktus un ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 55:71.

Pēdējo ceturtdaļu ar diviem punktiem uzsāka Latvijas Universitāte, kad precīzs bija Kārlis Žunda – 57:71. Edvards Mežulis iemeta vienu sodiņu (58:71), bet izrāviens atkal mājiniekiem (76:58). Sekoja minūtes pārtraukums un pēc tā precīzs Roberts Bērze – 2 punkti (60:76). Anrijs Miška pievienoja komandas rēķinam divus punktus, vēl 2 punkti arī Arvīdam Dambeniekam  - 65:80 un ar šādu rezultātu arī noslēdzās spēle.

BK “Latvijas Universitāte” – R. Feikners 14 (6ab., 4rp., eff. 19), K. Žunda 11, A. Miška 10, A. Šnipke 7, R. Birkāns 5 (4ab., 5rp.), A. Arnītis 4, E. Mežulis 4 (5ab.), G. K. Kampuss 3, A. Lēmanis 3, R. Bērze 2, A. Dambenieks 2, A. Putāns.

Nākamo spēli komanda aizvadīs trešdien, 15. janvārī, plkst. 19.00 tiekoties ar BC Kalev/Cramo komandu.