Trešdien, 4. decembrī, Latvijas Universitātes basketbola komanda aizvadīja mājas spēli pret Taltech komandu un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 71:63. Komandas rezultatīvākais spēlētājs bija Gustavs Kārlis Kampuss, kurš izcēlās ar double – double – 16 punkti un 10 atlēkušās bumbas. Produktīva spēle arī Artim Arnītim, kurš guva 17 punktus un pārtvēra 5 bumbas, kā arī izcīnīja 4 atlēkušās bumbas.

Spēles rezultātu atklāja viesi, taču uzreiz izlīdzinājumu panāca Edvards Mežulis – 2:2. Gustavs Kārlis Kampuss iemeta savu pirmo tālmetienu spēlē (5:2), pēc tam atkal izlīdzināts rezultāts (5:5). Roberts Bērze nāca laukumā un izcīnīja atlēkušo bumbu, kā arī uzreiz realizēja divus punktus (7:5). Pēc tam viņam pašam divi precīzi tālmetieni un rezultāts jau 13:7. Alberts Putāns iemeta savus pirmos punktus, realizējot trejaci (16:7). Igaunijas komanda centās samazināt deficītu, tas arī viņiem nedaudz izdevās (12:16). Renārs Birkāns iemeta divus punktus un ļāva komandai noturēt pārsvaru – 18:12. Edvards Mežulis raidīja grozā divus soda metienus un panāca 20:12. Pēdējos uzbrukumos precīzi viesi un pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar +3 Latvijas Universitātei (20:17).

Otrajā ceturtdaļā rezultātu atklāja Renārs Birkāns (22:17), tomēr igauņiem izdevās panākt izlīdzinājumu (22:22), kā arī pat izvirzīties vadībā (26:22). Latvijas Universitātes sastāvā debitēja Kārlis Daga – Krūmiņš, kurš uzreiz atzīmējās ar trīs punktiem (25:26). Nākamajā uzbrukumā viņam veiksmīgs 2+1 caurgājiens (28:26). Pie rezultāta 28:29 mūsu komanda pieprasīja minūtes pārtraukumu. Artis Arnītis iemeta divus punktus, apturot pretinieku izrāvienu – 30:31 un arī realizēja soda metienu 31:31. Renārs Birkāns arī iemeta soda metienus un izvirzīja vadībā studentus (33:31). Precīzs tālmetiens arī Artim Arnītim, panākot jau 36:31, kas lika TalTech komandai pieprasīt minūtes pārtraukumu. Gustavs Kārlis Kampuss iemeta vēl vienu trejaci un lika drošāk justies Universitātei (39:31). Pēc tam viņam arī divi precīzi soda metieni, noformējot komandai +10 (41:31). Rezultāts uz tablo pēc spēlētām 20 minūtēm šāds arī palika – 41:31.

Pēc pārtraukuma mūsējie turpināja uzņemto kursu un precīzs bija Artis Arnītis divos uzbrukumos īsā laikā (43:31 un 45:33). Kārlis Žunda iemeta pustālo metienu (48:35), pēc tam Artis Arnītis bija precīzs soda metienos (50:35). Piecus punktus pēc kārtas guva TalTech komanda, nedaudz samazinot starpību (50:40), tomēr precīzs bija Renārs Birkāns nākamajā uzbrukumā (52:40) un arī Kārlis Žunda (54:40). Pusotru minūti līdz ceturtdaļas beigām precīzs bija Gustavs Kārlis Kampuss, kuram trīs punkti (57:42) ar šādu rezultātu arī noslēdzoties trešajai ceturtdaļai.

Pēdējā ceturtdaļā spēles rezultātu mainīja Latvijas Universitātes komanda, precīzam esot Artim Arnītim (60:42), kas bija lielākais pārsvars spēlē. 4 punkti pēc kārtas igauņiem un treneris nekavējoties pieprasīja minūtes pārtraukumu. Edvards Mežulis guva 2 punktus (62:46). Viesiem atkal izdevās izrāviens, kas lika nedaudz nervozēt mūsējiem (62:54). Taču Gustavs Kārlis Kampuss bija uzņēmies līdera lomu un veda komandu uz priekšu, gūdams vēl divus punktus (64:54). Edvards Mežulis realizēja 2+1 gājienu un atlika tikai noturēt šo pārsvaru līdz spēles beigām (67:56). Pusotru minūti līdz beigām Igaunijas komanda panāca 60:67, tomēr galavārdu teica studenti – 4 punktus pēc kārtas guva Artis Arnītis (71:60). Spēle noslēdzās ar rezultātu 71:63, Latvijas Universitātei izcīnot uzvaru.

BK “Latvijas Universitāte”: A. Arnītis 17 (5pb., 4ab.), G. K. Kampuss 16 (10ab.), E. Mežulis 9 (9ab.), R. Birkāns 8 (4ab., 3rp.), R. Bērze 8 (3ab.), K. Daga – Krūmiņš 6, K. Žunda 4 (5pb., 4ab., 3rp.), A. Putāns 3, R. Avotiņš, A. Lēmanis, V. Seņkāns, A. Dambenieks

Nākamo spēli komanda aizvadīs izbraukumā sestdien, 7. decembrī, plkst. 17.00 tiekoties ar Raplas komandu.