Svētdien, 20. oktobrī, LU/BS Rīga komanda aizvadīja pirmo mājas spēli jaunajā Ramirent LBL 2. divīzijā, pret BK Liepāja/LSSS komandu, izcīnot uzvaru ar rezultātu 90:63. Rezultatīvākie spēlētāji ar 14 punktiem bija Roberts Bērze un Kārlis Daga - Krūmiņš.

Pašā pirmajā uzbrukumā Roberts Bērze bloķēja pretinieku, bet ar atkārtotu metienu rezultātu atklāja viesu komanda. Pirmos punktus mūsējiem guva Roberts Bērze, kurš iemeta no groza apakšas – 2:4. Mirkli vēlāk Aivis Lēmanis bija precīzs vienā no diviem soda metieniem un Norberts Strautiņš iemeta tālmetienu, pirmo reizi vadībā izvirzot LU/BS Rīga komandu – 6:4. Pēc tam atkal izrāviens pretiniekiem, kas ļāva viņiem panākt jau 11:6 savā labā, bet uzreiz ar pustālo metienu atbildēja Dāvis Skreivers (8:11). Kad bija atlikušas trīs minūtes līdz ceturtdaļas beigām, mūsējiem no rezultāta 8:15 izdevās panākt 16:20, kad precīzi bija Aivis Lēmanis (2 punkti), Kārlis Kaugars (3 punkti) un Edvards Lucis (3 punkti). Pašā pēdējā uzbrukumā Rihards Aleksandrovs pievienoja vēl divus punktus, ceturtdaļai noslēdzoties ar rezultātu 18:20.

Otrajā ceturtdaļā LU/BS Rīga panāca izlīdzinājumu – 20:20. Aivis Lēmanis no sākuma iemeta divus punktus un pēc tam lieliski darbojās aizsardzībā, bloķējot pretinieka metienu. Spēle turpinājās mazrezultatīvi, komandām gūstot katrai tikai pa 13 punktiem ceturtdaļā, kas noslēdzās ar rezultātu 31:33 dodoties puslaika pārtraukumā.

Atgriežoties laukumā, Roberts Bērze iemeta vienu soda metienu, pietuvinot komandu līdz minimumam – 32:33, mirkli vēlāk Kārlis Kaugars iemeta vēl divus punktus (34:33). Dāvis Skreivers un Kārlis Daga – Krūmiņš realizēja savus metienus, panākot 40:37. Spēle turpinājās līdzvērtīgi un tikai trīs minūtes līdz beigām mūsējiem izdevās veikt nelielu izrāvienu, noslēdzot ceturtdaļu ar +5 (57:52).

Pēdējā ceturtdaļā jau no pirmajiem uzbrukumiem varēja redzēt apņēmību izcīnīt uzvaru mūsu spēlētājos, kas turpināja palielināt starpību, precīziem esot Robertam Bērzem un Kārlim Dagam – Krūmiņam (61:52). Sekoja vairākas pretinieku maiņas, bet mūsu spēlētāji neapstājās – vispirms Robertam Bērzem precīzs sodiņš, tad vēl divi punkti 64:52). Rihards Aleksandrovs iemeta savu pustālo metienu – 66:52 un Kārlis Daga – Krūmiņš arī divus punktus – 68:52. Mūsējie bija veikuši izrāvienu 11:0 un pretinieki vairs no tā arī nespēja atgūties, jo LU/BS Rīga izcīnīja beigās ļoti pārliecinošu uzvaru, pēdējā ceturtdaļā iemetot 33 punktus – 90:63.

Spēles rezultāts pa ceturtdaļām: 18:20, 13:13, 26:19, 33:11

LU/BS Rīga: R. Bērze (14pt.), K. Daga – Krūmiņš (14pt., 4 pb.), N. Strautiņš (13pt.), K. Kaugars (11pt., 4rp.), R. Aleksandrovs (10pt., 12ab., 4rp.), A. Lēmanis (9pt., 9ab.), E. Lucis (6pt), I. D. Jansons (5pt.), K. Liepiņš – Liepa (4pt.), D. Skreivers (4pt.).

Nākamo spēli LU/BS Rīga komanda aizvadīs 23. oktobrī plkst. 20:00 pret BJBS Rīga/Sportapunkts.lv komandu.