Pirmspēdējo spēli 1. līgas B čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte vienība.

Svētdien, 6. oktobrī, izšķirošo spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, savā laukumā uzņemot turnīra tabulas kaimiņus FK Liepāja-2.

Pirms gaidāmās spēles abas komandas ar vienādu punktu skaitu (44) dalīja pirmo vietu turnīra tabulā, bet liepājniekiem viena spēle bija rezervē.

Spēles pirmajā puslaikā vairāk bumbu kontrolēja mājinieki, kam šajā spēlē derēja tikai uzvara. Pāris pusmomentus izdevās izveidot caur flangiem, bet vārtu priekšā pietrūka precizitātes.

Liepājniekiem bīstams uzbrukumos bija Ziemelis, bet aizsardzībā studenti darbojās droši. Uzbrukumā mūsu futbolistiem piederēja pārsvars, un 42. minūtē no soda laukuma vidus precīzi sita Vinicius, panākot 1:0!

Otrā puslaika ievadā nedaudz aktīvāki bija viesi, vienā no epizodēm no ārpuses trāpot arī pa vārtu stabu. Tomēr mājinieki prata pārņemt iniciatīvu, un 66. minūtē pēc teicamas izspēles precīzs vārtu priekšā bija Lūkass Vapne – 2:0!

Šķietami divu vārtu pārsvars likās pietiekami drošs, studenti arī vairāk kontrolēja bumbu, tomēr 79. minūtē iekrita pretuzbrukumā, kad precīzi sita Smetanovs. Izskaņa izvērtās nedaudz nervoza, tomēr mūsu futbolisti uzvaru neizlaida.

Izcīnīta svarīga uzvara cīņā par čempionu titulu!