Ceturtdien, 17. oktobrī, "Elektrum" Olimpiskajā centrā tiks aizvadīts vērienīgs Latvijas Universitātes Sporta centra (LU SC) organizēts studentu sporta pasākums "LU rudens Sporta nakts 2019", kur vienkopus notiks sacensības mini-futbolā, mini-florbolā, pludmales volejbolā un strītbolā. Dalība Latvijas Universitātes studentiem ir bez maksas. Komandu reģistrācija noslēgsies 16. oktobra vakarā.

Sporta nakts turnīri Latvijas Universitātē kļuvuši par neatņemamu studentu ārpusstudiju sastāvdaļu. Gaidāmā pasākuma organizatori uzsver, ka šis būs jau astotais Sporta nakts pasākums, kas pulcēs Latvijas Universitātes studentus četros sporta veidos vienlaicīgi. Sacensības futbolā, florbolā, pludmales volejbolā un strītbolā tiks aizvadītas "Elektrum" Olimpiskā centra sporta spēļu zālēs.

Ņemot vērā, ka florbola un volejbola nakts turnīri Latvijas Universitātē risinās regulāri, tieši futbola un strītbola cienītājiem tā būs unikāla iespēja izmēģināt aktīvu sportošanu visas nakts garumā. Visu sporta veidu sacensības sāksies plkst. 23:15 un noslēgsies ap plkst. 2.00 naktī.

Futbola un florbola sacensības risināsies "3 pret 3" (florbolā ar lielajiem vārtiem un vārtsargiem, futbolā bez), strītbolā komandu dalībnieku skaits būs ierastajā skaitā (3 pret 3), savukārt pludmales volejbolā notiks jauktā grupā (komandā 1 vīrietis un 1 sieviete).

Komandu skaits katrā sporta veidā ir ierobežots.

Ņemot vērā, ka katra sporta veida spēļu kalendāri netiks savstarpēji saskaņoti un komandu skaits ir ierobežots, viens students drīkst piedalīties tikai vienā sporta veidā.

Katra sporta veida turnīru organizēs pieredzējuši attiecīgo sporta veidu treneri Latvijas Universitātē.

Arī šajā reizē par vērtīgām balvām rūpēsies ierastie un uzticamie Latvijas Universitātes sporta nakts turnīru atbalstītāji “Smiltenes piens” un “Red Bull”.

   

Pieteikums par dalību turnīrā jānosūta līdz 16. oktobra plkst. 23:59 uz e-pastu naktsturniri.lu@gmail.com

Latvijas Universitātes Sporta nakts 2019 17. oktobra nolikums. 

Plašāka informācija par Latvijas Universitātes sporta nakts turnīriem atrodama mūsu Facebook lapā: www.facebook.com/lunaktsturniri/

 

 

Dalīties