Līdz ar jauno studiju gadu sākas arī intensīvākas nodarbības Latvijas Universitātes basketbola lauciņā.

Visiem interesentiem ir iespēja atrast sev atbilstošu līmeni Latvijas Universitātes basketbols sistēmā un regulāri pilnveidot savu spēlētprasmi zinošu treneru vadībā.

LU basketbola sistēma:

LBL1 komanda. Kopš 2010.gada rudens piedalās spēcīgākajā Latvijas basketbola klubu turnīrā. Regulāri treniņi vienu vai divas reizes dienā.

LBL2 attīstības komandas. Spēlē LBL2, gatavojot spēlētājus LBL1 komandai un Latvijas jauniešu izlasē. Regulāri treniņi vienu vai divas reizes dienā.

DAL komanda. Amatieru komanda ar prefesionālu attieksmi pret darbu. Spēlē un trenējas bijušie un esošie Latvijas Universitātes studenti. Regulāri treniņi divas reizes nedēļā.

Brīvprātīgo nodarbības. Treniņos var piedalīties jebkurš Latvijas Universitātes students neatkarīgi no meisterības un pieredzes pakāpes. Regulāri treniņi divas reizes nedēļā.

LU Basketbola līga. Spēles starp fakultāšu komandām. Var piedalīties jebkurš Latvijas Universitātē studejošais. Divas vai trīs spēles katru mēnesi.

 

Piesakies uz treniņiem un mūsu treneri novērtēs jūsu meistarības līmeni, ļaujot trenēties jums atbilstošajā Latvijas Universitātes treniņu grupā!

 

Pieteikties uz Latvijas Universitātes treniņiem var šeit: https://goo.gl/forms/6XiEaV7K1HisGW0t2 

Dalīties