Svētdien, 17.martā, BK “Latvijas Universitāte” aizvadīja izbraukuma spēli, laukumā tiekoties ar Jēkabpils/SMScredit.lv komandu. Lieliski nospēlējot otro puslaiku, izdevās gūt pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 90-57 (17:20; 17:14; 35:12; 21:11).

Spēles rezultātu atklāja Linards Jaunzems, realizējot pustālo metienu. Edvards Mežulis izprovocēja pretiniekus uz noteikumu pārkāpumu un raidīja grozā vienu soda metienu. Mirkli vēlāk viņam izdevās vēlreiz nopelnīt soda metienus, bet šoreiz jau tos izpildot nekļūdīgi, panāca rezultātu 5:0. Nākamajā uzbrukumā Edvards Mežulis realizēja vēl divus punktus un Renārs Birkāns guva savus pirmos punktus (9:0). Pēc lieliska spēles sākuma un izvirzīšanās vadībā, mūsējie nedaudz pazaudēja koncentrāciju un daži neveiksmīgi uzbrukumi, nerealizēti metieni un rezultāts jau 9:8. Klusuma brīdi pārtrauca Linards Jaumzems, panākot 10:8. Turpmākās minūtes ritēja līdzvērtīgā cīņā (10:10 un 13:13). Ceturtdaļas beigas labākas padevās pretiniekiem un to noslēdza esot vadībā – 20:17.

Otro ceturtdaļu mūsējie iesāka dzenoties pakaļ pretiniekam, un samazinot starpību līdz 19:20, precīzam esot Kārlim Žundam. Pēc tam divus punktus pievienoja Jānis Gertners, kā arī vienu soda metienu iemeta Evdards Mežulis  - 22:20. Veiksmīgs spēles nogrieznis padevās Kārlim Žundam, kurš guva divus punktus caurgājienā un divus punktus ar soda metieniem, panākot 28:25. Spēle šajās desmit minūtēs bija ļoti saraustīta, komandām izpildot daudz soda metienus. Pēc spēlētām 20 minūtēm rezultāts uz tablo neizšķirts – 34:34.

Uz otro puslaiku studenti atgriezās daudz kaujinieciskāk un gatavi kārtīgai cīņai. Pirmos punktus guva Linards Jaunzems, pēc tam vēl trīs punktus pievienoja Rendijs Feikners – 39:34. Pretinieki grozā raidīja savu metienu, taču Linards Jaunzems iemeta vēl četrus punktus – 43:38. Arī Rendijam Feikneram vēl viens precīzs “trejacis” un mūsējie turpina atrauties no Jēkabpils komandas – 46:40. Kārlis Žunda pievieno divus punktus no pustālā metiena, kā arī Renārs Birkāns ir precīzs 50:43. Grozā lido vairāki mūsu metieni un pirmo reizi spēlē izdodas iegūt lielāku pārsvaru - +15 (61:46). Mūsu komanda nedomā apstāties un realizē vēl vairākus metienus pēc kārtas, precīziem esot Arvīdam Dambeniekam, Rendijam Feikneram, Aivim Lēmanim, kas palīdz ceturtdaļu noslēgt ar rezultātu 69:46.

Arī pēdējās desmit minūtēs mūsu komanda turpina uzņemto tempu, Arvīdam Dambeniekam – 2 punkti -  un Rendijam Feikneram realizējot 2+1 caurgājienu (74:46). Renārs Birkāns un Artis Arnītis pievienoja katrs pa 2 punktiem un pirmo reizi panāca graujošu rezultātu +30 (78:48). Pārsvars turpināja pieaugt līdz 82:48, taču tad pāris metienus grozā raidīja pretinieki – 82:55. Adrians Šnipke bija precīzs, pēc tam Niks Salenieks iemeta divus soda metienus un realizēja caurgājienu (87:55). Jēkabpils/SMScredit.lv nedemonstrēja produktīvu sniegumu otrajā puslaikā un beigu rezultāts 90:57, BK “Latvijas Universitāte” izcīnot graujošu uzvaru.

Lielisku spēli aizvadīja Renārs Birkāns, kuram 12punkti un 11 rezultatīvas piespēles, kā arī 4 atlēkušās bumbas un 4 pārtvertas bumbas ( Lietderība 25). Linards Jaunzems guva 17 punktus, izcīnīja 7 atlēkušās bumbas un Kārlis Žunda guva 14 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas.

BK “Latvijas Universitāte” – Jaunzems (17pt.,7ab.), Feikners (15pt.,4rp.), Žunda (14pt.,10ab.), Birkāns (12pt.,11rp.,4ab.,4pb.), Arnītis (6pt.,5ab.), Lēmanis (6pt.), Mežulis (6pt., 4ab., 4rp.), Salenieks (5pt.), Dambenieks (4pt.), Šnipke (3pt.), Gertners (2pt.), Putāns.