19.februārī Latvijas Universitāte/BS Rīga aizvadīja Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas izbraukuma spēli pret Bauskas BJSS/SC Mēmele. Spēle noslēdzās ar rezultātu 95:98, komandai piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Visa pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, te punktus gūstot vienai komandai, te otrai. Neviena no komandām neļāva otrai veikt kādu būtisku izrāvienu. Tomēr pēdējā minūtē viesu komandai izdevās neliels izrāviens un ceturtdaļu viņi varēja noslēgt ar 4 punktu pārsvaru (27:31). Otrā ceturtdaļa izdevās veiksmīgāka Latvijas Universitāte/BS Rīga komandai, jo spēlētāji ne tikai spēja atspēlēt šo mazo deficītu, bet arī izvirzīties vadībā. Puslaika pārtraukumā komandai 3 punktu handikaps (53:50). Trešā un ceturtā ceturtdaļa izdevās veiksmīgāka pretiniekiem, jo abas no tām viņi noslēdza ar savu pārākumu, attiecīgi (18:17) un (30:25). Tiesa līdzīgi nospēlētā trešā ceturtdaļa vēl ļāva atrasties vadībā Latvijas Universitāte/BS Rīga (70:68), taču pēdējā ceturtdaļā tika atzīts pretinieku pārākums un zaudējums spēlē kopumā.

Rezultatīvākais spēlētājs komandā bija Aivars Dambis, kurš guva 31 punktu, izcīnīja 6 atlēkušās bumbas, kā arī nopelnīja lietderības koeficientu 28. Ar produktīvs sniegumu atzīmējās arī Everts Ramza, kurš guva 14 punktus, izcīnīja 5 atlēkušās bumbas, kā arī atdeva 4 rezultatīvas piespēles. Jāizceļ arī Gustavs Kārlis Kampuss, kuram pietrūka viena atlēkusī bumba līdz “double-double” – 12 punkti un 9 atlēkušās bumbas.

Bauskas BJSS - Latvijas Universitāte/BS Rīga 98:95 (31:27; 19:26; 18:17; 30:25)

Latvijas Universitāte/BS Rīga - Aivars Dambis (31pt., 6ab, eff28), Everts Ramza (14pt., 5ab, 4rp), Gustavs Kārlis Kampuss (12pt., 9ab.), Roberts Bērze (12pt., 8ab., 5rp.), Kārlis Daga-Krūmiņš (9pt.), Ričards Mugurēvičs (8pt.), Kārlis Kaugars (5pt.), Matīss Koļesinskis (2pt.), Rihards Aleksandrovs (2pt.)