Šajā nedēļas nogalē Kandavā norisinājās “ Kandavas Ozolzīļu kauss”. Pirmssezonu pārbaudes turnīrā piedalījās LBL2 komandas no Latvijas un Lietuvas. Treneru Edija Šlesera un Gunāra Gailīša vadībā LU/BS Rīga noslēdza turnīru ar uzvaru.

Turnīrs norisinājās divas dienas, LU/BS Rīga aizvadīja trīs spēles. Turnīra pirmajā dienā tika aizvadīta spēle pret mājinieku komandu - Kandava/COMPOR. Ar rezultātu 72:86 LU/ BS komanda atzina mājinieku pārākumu. Ar lielāko punktu skaitu no LU/BS Rīgas komandas izcēlās Gustavs Kampuss 29 minūtēs  tika pie 14 punktiem. Otrais rezultatīvākais spēlētājs ar nospēlētām 25 minūtēm un iegūtiem 12 punktiem bija Everts Ramza. Otrajā dienā komanda aizvadīja divas spēles. Spēlē pret BK Jelgavu tika iegūta uzvara ar rezultātu 82:79. LU/BS Rīgas spēlētāju sastāvā izcēlās Jānis Gertners. Uz laukuma pavadītās 28 minūtēs, viņš iemeta 20 punktus. Arī otrā spēle noslēdzās par labu LU/ BS Rīga. Lai gan tikai 5 minūtes pirms pamatlaika beigām komanda bija iedzinēju lomā ar - 10 punktiem, tomēr spēles pagarinājumā tika pārspēta Lietuvas "Šilale" komanda ar rezultātu 96:83.  Gūstot 27 punktus, spēles rezultatīvākais spēlētājs - Everts Ramza. Otrais rezultatīvākais spēlētājs ar 15 punktiem bija Jānis Gerners, savukārt 13 puntus spēlē iemeta gan Kārlis Grigļūns, gan Gustavs Kampuss. Arī individuāli komandas spēlētāji parādīja labu sniegumu uz laukuma, Jānis Gertners tika iekļauts turnīra “Zvaigžņu pieciniekā”, savukārt Everts Ramza ieguva “”MVP” titulu. Trešdien, 3. oktorī, pirms LBL2 LU/BS Rīgas komandas 2018./2019. gada sezonas pirmās mājas spēles, tiks aizvadīta pārbaudes spēle pret  BK Krāslava. Turnīra noslēguma tabula: LU / BS RĪGA: 2-1 BK “Šilale”: 2-1 BK “Jelgava”: 1-2 BK “Kandava/COMPOR”: 1-2