Rīga beidzies Latvijas Republikas 86. čempionāts galda tenisā. Ar izciliem panākumiem startēja Latvijas Universitātes sportisti-Baiba Bogdanova, Antra Vīnerte, Artūrs Reinholds, Oļegs Kartuzovs un Leonīds Maslovs.

Sacensībās tika sadalīti 8 medaļu komplekti, mūsu sportisti izcīnīja 6 zelta, 6 sudraba un 2 bronzas medaļas. Pirmo reizi vīriešu vienspēlēs Latvijas Universitātei viss goda pjedestāls. Trešo reizi par čempionu kļuva Artūrs Reinholds, kurš finālā ar rezultātu 4:1 pārspēja Oļegu Kartuzovu. Leonīds Maslovs ieguva bronzas medaļu . Sieviešu vienspēlē četrkārtējā Latvijas čempione Baiba Bogdanova ar 3:4 zaudēja Rīgas 3.BJSS audzēknei Sabinai Musajevai un ieguva godāto 2.vietu. Jāatzīmē, ka Sabinai ir tikai 14 gadi un viņa ir viena no jaunākajām sportistēm, kura pieaugušo konkurencē izcīna čempiones titulu. Starp citu, Sabina Musajeva trenējas LU sporta zālē Aspazijas bulvārī 5. Bronzas medaļa sieviešu vienspēlēs izcīnīja pieredzējušā sportiste Antra Vīnerte. Sieviešu dubultspēlē par vairākkārtējām čempionēm kļuva Antra Vīnerte un Baiba Bogdanova. Vīriešu dubultspēlēs Latvijas Universitātes sportisti izcīnīja 1. un 2. vietu. Oļegs Kartuzovs pārī ar Rihardu Menci (Jēkabpils sporta centrs) finālā ar 3:0 pārspēja Artūru Reinholdu un Leonīdu Maslovu. Jaukto dubultspēļu finālā savā starpā tikās Oļegs Kartuzovs ar Antru Vīnerti pret Artūru Reinholdu ar Baibu Bogdanovu. Ar 3:0 uzvarēja Oļegs ar Antru un otro reizi kļuva par čempioniem. Lepojamies ar izciliem rezultātiem un novēlām veiksmi un izturību nākamajos startos!