Olivers Bulgačs un Mārcis Bērziņš turnīru noslēdza ar bronzas medaļām. Ar septīto numuru izsētais Latvijas duets pusfinālā divos setos piekāpās Austrijas pārim Laurencam Moricam un Fabiānam Kindlam – 17:21, 16:21.
Cīņā par trešo vietu LU studenti demonstrēja pārliecinošu sniegumu, ar 2:0 (21:17, 21:18) pārspējot Polijas duetu Šimonu Betu un Artemu Besarabu. Ceļā uz pusfinālu Bulgačs un Bērziņš ceturtdaļfinālā aizvadīja sīvu trīs setu cīņu pret citu Latvijas pāri – LU studentu Ernestu Puškundzi un Markusu Graudiņu. Spēlē ar rezultātu 2:1 (21:15, 18:21, 17:15) pārāki bija Bulgačs un Bērziņš, savukārt Puškundzis un Graudiņš turnīru noslēdza 5. vietā.
Sieviešu konkurencē LU studente Renāte Krūklīte kopā ar pārinieci Esteri Zaķīti sacensības noslēdza izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā.
Bulgača un Bērziņa izcīnītā trešā vieta sportistiem deva 320 ranga punktus. “Futures” ir trešā līmeņa sacensības “Beach Pro Tour” sistēmā, aiz “Elite16” un “Challenge” turnīriem.
Apsveicam Oliveru Bulgaču un Mārci Bērziņu ar izcīnīto bronzas medaļu, kā arī visus LU sportistus ar aizvadīto turnīru!