Kļūsti par LU Sporta brīvprātīgo un pilnveido sevi

Visā pasaulē tūkstošiem brīvprātīgo palīdz realizēt tādus vērienīgus sporta pasākumus kā Olimpiskās spēles vai Pasaules futbola čempionāts, kā arī ir neatņemama sastāvdaļa no sporta komandu un federāciju ikdienas. Brīvprātīgie ir kā mugurkauls treneriem, menedžeriem un komandu administrācijai, kas palīdz nodrošināt sekmīgu sporta komandu un federāciju darbību.

Brīvprātīgo nozīme sporta sektorā ir plaši atzīta un šobrīd pastāv daudz un dažādas brīvprātīgo programmas tādās valstīs kā Austrālija, ASV, Kanāda, kā arī Eiropas valstīs. Arī Latvijas Universitātes studentiem ir dota fantastiska iespēja kļūt par daļu no Latvijas Universitātes Sporta centra, dot savu ieguldījumu mūsu kopīgo mērķu sasniegšanā un nest mūsu universitātes vārdu visā reģionā.

Latvijas Universitātes Sporta centra brīvprātīgo programmas mērķis ir radīt atbilstošu vidi jauniešiem, lai tie varētu sportiskā, draudzīgā un izglītojošā atmosfērā pavadīt lietderīgu laiku un pilnveidot savas prasmes dažādās jomās. 

Mēs ļoti novērtējam brīvprātīgos ar iniciatīvu un, ja Tu vēl neesi pievienojies Latvijas Universitātes Sporta centra brīvprātīgo pulkam un Tev ir idejas kā mums vari palīdzēt, vēlme dot savu ieguldījumu LU sporta attīstībā un vienkārši vēlies labi un lietderīgi pavadīt laiku, tad raksti un piesakies: sports@lu.lv