1900. gada 28. janvārī dzimusi Milda Dūmiņa-Labsvīra, latviešu ķīmiķe. 1919. gada rudenī iestājusies Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātē, kuru beigusi 1927. gada pavasarī ar farmācijas kandidāta grādu. No 1923. gada strādāja kā subasistente ārstniecības vielu izmeklēšanas laboratorijā. Pēc kursa beigšanas 1927. gada rudenī ievēlēta par jaunāko asistenti Farmācijas ķīmijas katedrā. 1928. gadā pārvēlēta par asistenti un 1937. gadā - par vecāko asistenti pie Minerālvielu katedrā. 1937. gada rudenī ar Kristapa Morberga fonda pabalstu komandēta uz Zviedriju un Norvēģiju, kur pētījusi farmācijas specialitātes Skandināvijas valstīs un zivju eļļas ražošanu un labvērtības noteikšanu Norvēģijā.

Sabīne Lauze, Venta Šidlovska, Baiba Mauriņa - Milda Dūmiņa – ilggadēja Rīgas Medicīnas institūta Farmācijas ķīmijas katedras vadītāja (1950–1970) un jaunās paaudzes farmaceitu audzinātāja

Timenote - Milda Dūmiņa