Latvijas Universitātes Muzejs katru ceturtdienu, atskaitot svētku dienas, piedāvā apmeklēt miniplanetārija seansus. Seansu tematus iespējams izvēlēties. Tie ir: „Ceļojums Saules sistēmā”, „Iepazīsim zvaigznājus”, „Kas šobrīd redzams debesīs”, „Stāsti par zvaigžņu dzīvi”. Pieejams stāstījums latviešu, krievu vai angļu valodā.

Uz šiem seansiem var ierasties visi interesenti, iepriekš piesakoties pa tālruni 26539970, vai e-pastu gunta.vilka@lu.lv. Aicinām arī pieteikt papildu seansus ceturtdienās! Seanss notiek, ja apmeklētāju skaits ir lielāks par 10 cilvēkiem. Īpaši izdevīgi tas ir Latvijas Universitātes studentiem, kas var apmeklēt miniplanetāriju bez maksas. Pieaugušajiem biļetes cena 2 eiro. Skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem 1 eiro. Miniplanetārija atrašanās vieta: Rīga, Raiņa bulvāris 19, Latvijas Universitātes galvenā ēka, 415. telpa (4. stāvs).
Pēc vakara seansiem plkst. 19:00, ja ir skaidras debesis, ar planetārija biļeti tajā pašā ēkā iespējams apmeklēt Latvijas Universitātes Astronomisko torni, kur astronoms demonstrēs zvaigžņoto debesi teleskopā. Plašāka informācija: www.lu.lv/muzejs/apskates-objekti/astronomiskais-tornis/ Miniplanetārijs darbosies līdz vasarai, bet Astronomiskā torņa sezona noslēgsies marta beigās, kad vakari kļūst gaiši. Ikdienā pietrūkst zvaigžņu? Nāc pie mums!