Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
 
22. marts
Jelgavas iela 1
23. marts
14.00 - 15.00
LU Fizikas un matemātikas fakultātē, Zeļļu ielā 25, 233. auditorijā
 • Vēlēto amatu pretendentu referāti VTPMML

  2018.gada 20.martā (otrdiena) plkts. 14:00

  LU Fizikas un matemātikas fakultātē, Zeļļu ielā 23, 219.auditorijā notiks LU FMF Vides un tehnoloģisko procesu matemātiskās modelēšanas laboratorijas zinātniskais seminārs, kurā ar ziņojumu uzstāsies:

 • Skolēni aicināti iepazīt studiju vidi Atvērto durvju dienā 22. martā

  Skolēn, aicinām Tevi piedalīties Atvērto durvju dienā, kas norisināsies 22. martā Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (Jelgavas iela 1).

 • Atskats uz JFS 8-7 nodarbību "Solīda fizika"

  Hei – skolā sācies brīvlaiks, un pirms pilnībā mesties nedēļā bez skolas, atskatīsimies uz aizgājušo nedēļu, kurā notika JFS nodarbību “Solīda fizika” par cietvielu fiziku!

 • Promocijas darbu fizikas doktora zinātniskā grāda iegūšanai aizstāvēs Tija Sīle

  2018. gada 23. martā plkst. 14:00 LU Fizikas un matemātikas fakultātē, Zeļļu ielā 25, 233. auditorijā notiks LU Fizikas zinātnes nozares specializētās promocijas padomes atklātā sēde, kurā promocijas darbu fizikas zinātņu doktora grāda iegūšanai aizstāvēs TIJA SĪLE, darba vadītājs Dr.phys. Uldis Bethers.

 • Latvijas Universitāte veiksmīgi piedalās izstādē “Skola 2018”

  Latvijas Universitāte (LU) aizvadījusi trīs veiksmīgas dienas izstādē “Skola 2018”. Trīs dienu garumā, no 23. līdz 25. februārim, LU piedāvāja aizraujošas aktivitātes – doties ekskursijā uz LU Akadēmiskā centra Dabas māju, virtuālajā realitātē paviesoties LU galvenajā ēkā, piedalīties fakultāšu sagatavotajos uzdevumos un iepazīties ar LU piedāvātajām studiju iespējām.

 • JFS 8-7 "Solīda fizika"

  Heeeeeei, tūlīt jau marts!

   

  Tas nozīmē, ka izsludinām nākamo nodarbību, kas notiks jau sestdien, 3. martā, un būs par cietvielu fiziku - līdz ar to loģisks nosaukums ir "Solīdā fizika"! Sākam 10:00, reģistrējamies no 9:30, un bliezīsim no visām pusēm par tēmu, kas Latvijā ir visnotaļ pētīta. Divās lekcijās dzirdēsim par to, kāpēc vispār cietvielas izdala kā atsevišķu grupu un kā tās apraksta, tāpat dzirdēsim šo un to par pusvadītājiem. Savukārt teorētiskajā lekcijā mūs ar savu stāstu iepriecinās (latviešu) maģistrantūras students no Vācijas, kurš kā reiz studē tieši cietvielu fizikas jautājumus.

 • Atskats uz "Ēnu dienu" Fizikas nodaļā

  14. februārī jau kārtējo gadu Fizikas nodaļas laboratorijās notika "Ēnu diena" (enudiena.lv), kuras gaitā skolēni iejutās fizikas pētnieka amatā.