Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
 

Notikumi netika atrasti.

 • Ķīmiķi saņem "Gada balvu zinātnē 2017"

  Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā 16. februārī norisinājās Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) “Gada balvas zinātnē 2017” svinīgā apbalvošana. . Vienu no gada balvām saņēma arī Latvijas Universitātes un Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” zinātnieku pētījums par farmaceitisko savienojumu atlikumu izplatību Latvijas apkārtējās vides objektos un to koncentrācijas samazināšanas iespējām.

 • Latvijas Universitātes 76. starptautiskās zinātniskās konferences sekcijas "Ķīmija" sēdes notiks 9.februārī

  Latvijas Universitātes (LU) 76. starptautiskās zinātniskās konferences ietvaros 9.februārī, Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, notiks trīs Ķīmijas sekcijas sēdes: Organiskās ķīmijas sekcijas sēde 621.telpā, 8:30 – 12:00, Analītiskās un Fizikālās ķīmijas sekcijas sēde 334.telpā, 9:00 – 16:00, un plenārsēde “Ķīmija”, kas plānota 334.telpā 10:30 – 12:00.

 • Latvijas Universitātes fonda stipendiātu sumināšana
  Foto: Latvijas Universitātes fonds

  14. novembrī, Latvijas Universitātes Lielajā aulā, svinīgā pasākumā pulcējās LU fonda mecenāti un stipendiju ieguvēji. Šī gada stipendiātu sumināšanas pasākumā Ķīmijas fakultātes vārdu nesa septiņi stipendiāti, kuri pārstāv gan bakalaura programmās studējošos, gan maģistratūras studentus.

 • 2. starptautiskais un starpdisciplinārais simpozijs “Māli un Keramika 2018”

  2018.gadā no 29.janvāra līdz 31.janvārim Latvijas Universitātes Dabaszinātņu Akadēmiskajā centrā (Jelgavas ielā 1) norisināsies 2. starptautiskais un starpdisciplinārais simpozijs “Māli un Keramika 2018” (2nd International and Interdisciplinary Symposium „Clays and Ceramics 2018”).

 • LU Ķīmijas maģistra programmai piešķirta “Eiromaģistra” kvalitātes zīme

  Šogad 3.aprīlī ECTNA (European Chemistry Thematic Network) asociācijas gadskārtējā sanāksmē Maltā LU Ķīmijas maģistra programmai tika piešķirts “Eiromaģistra” sertifikāts. Ķīmijas bakalaura programmai ”Eirobakalaura” sertifikāts jau tika piešķirts 2012.gadā, šogad pēc pieciem gadiem sertifikāts tika atkal atjaunots. Februārī ECTNA ekspertu komisija apmeklēja Ķīmijas fakultāti, tikās ar studentiem un docētājiem un augstu novērtēja abu ķīmijas programmu kvalitāti un studiju vidi. Abas ķīmijas programmas saņēma augstu ekspertu novērtējumu. Viennozīmīgi “Eiromaģistrs” un “Eirobakalaurs” ķīmijā tā ir ķīmijas nozares studiju programmu kvalitātes zīme, kas ir atpazīstama Eiropā, jo Eiropas Ķīmijas tematiskā tīkla asociācija apvieno vairāk kā 100 Eiropas augstskolu ķīmiķus.

 • Kļūsti par studentu profesionālajā maģistra studiju programmā "Darba vides aizsardzība un ekspertīze"

  Sagatavojam augsti kvalificētus, konkurētspējīgus un kompetentus speciālistus ar maģistra grādu darba aizsardzībā un profesionālo kvalifikāciju „Darba aizsardzības vecākais speciālists”. Studiju kursus vada augsti kvalificēta, labi motivēta un pieredzējusi akadēmiskā personāla komanda.