Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
 
p o t c p s sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Notikumi netika atrasti.

 • Papilduzņemšana Fizikas un matemātikas fakultātē

  No 28.augusta Fizikas un matemātikas fakultātē notiks papilduzņemšana bakalaura un maģistra studiju programmās.

 • Latvijas skolēni gūst panākumus Starptautiskajā fizikas olimpiādē

  48. starptautiskajā fizikas olimpiādē Indonēzijas pilsētā Džogžakartā, kurā uzdevumu formulējumu pilnveidošanā tika iesaistīts arī Latvijas Universitātes (LU) asociētais profesors Vjačeslavs Kaščejevs, Latviju pārstāvēja piecu skolēnu un divu mentoru komanda. Kopvērtējumā bronzas medaļas ieguva Ingvars Vitenburgs no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas un Aleksejs Jeļisejevs, kas šovasar absolvējis Puškina liceju. Savukārt Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas absolvents Reinis Irmejs ieguva sudraba godalgu.

 • Informācija par pieteikšanos fizikas studijām

  Pieteikšanās fizikas bakalaura studijām turpinās līdz 11. jūlijam, bet maģistra studijām līdz 14. jūlijam.

 • Merseburgas prakse 2017

  Pirmo jūlija nedēļu 9 labākie Fizikas nodaļas studenti un docents Ģ. Barinovs pavada Merseburgas tehniskā augstskolā Vācijā, veicot laboratorijas darbus Lāzerfizikas un Ultraskaņas laboratorijās, izmantojot Merseburgas tehniskās augstskolas modernās laboratorijas un pasniedzēju zināšanas tehniskā fizikā.

 • Profesors Yasuhiko Arakawa ar lekciju "Advances in quantum dot lasers - from fundamentals to practical implementation"

  26. jūnijā, 13.30 LU Cietvielu fizikas institūtā viesosies profesors Yasuhiko Arakawa no Nano-kvantu Informācijas Elektronikas Institūta, Tokijas Universitāte.

  Profesors uzstāsies ar lekciju, kuras nosaukums "Advances in quantum dot lasers - from fundamentals to practical implementation".

  Lekciju organizē LU CFI un Japānas vēstniecība Latvijā.

 • Merseburgas Tehniskā univeristātes studenti un pasniedzēji viesojas LU FN
  Merseburgas Tehniskās augstskolas studentu un pasniedzēju grupa viesojas Vides un tehnoloģisko procesu matemātiskās modelēšanas laboratorijā un iepazīstas ar pusvadītāju kristālu audzēšanu un tās matemātisko modelēšanu.

  Katru gadu mūsu fizikas bakalaura studenti dodas uz Merseburgas Tehnisko augstskolu Vācijā, lai izstrādātu vairākus laboratorijas darbus “Lāzeru tehnikas un ultraskaņas” kursā. Šī t.s. "Merseburgas prakse" ir kļuvusi par ilggadēju tradīciju, kas iepazīstinājusi daudzus Latvijas Universitātes studentus ar interesantiem eksperimentiem, kā arī Vācijas studentu vidi kopumā.

  Šogad esam mainītās lomās: Merseburgas Tehniskās augstskolas studentu un pasniedzēju grupa viesojas Rīgā, lai iepazītos ar Latvijas fizikas studentu dzīvi. No 10. līdz 17. jūnijam 9 studenti un 3 pasniedzēji izstrādās laboratorijas darbus, vadīs semināru par skaņas laukiem, piedalīsies ekskursijās zinātniskās laboratorijās, attīstot sadarbību starp mūsu augstskolām.

 • Prof. Dr. rer. nat. Klausa-V. Jenderkas seminārs "Characterization of sound fields"

  Prof. Dr. rer. nat. Klausa-V. Jenderkas no Merseburgas tehniskās augstskolas seminārs ar nosaukumu "Characterization of sound fields". Prof. K. Jenderka pastāstīs par Merseburgas tehnisko augstskolu, par saviem pētījumiem ultraskaņas raksturošanā, par sadarbību ar uzņēmumiem zinātnisko pētījumu veikšanā un pielietošanā.