CHARME logo

30 dalībnieki no dažādām Eiropas valstīm tikās Rīgā 2017. gada 29. maijā uz COST akcijas CHARME (Harmonising standardisation strategies to increase efficiency and competitiveness of European life-science research) sagatavošanās grupas sanāksmi.

Viens no interesantākajiem rezultātiem bija atklājums, ka CHARME logotips izmantots Daugavas upes dzelzceļa tilta dizainā, ko skaisti varēja novērot no mūsu jaunās ēkas 702. telpas Jelgavas ielā 1.

Vadības komitejas sanāksme un darbnīca Splitā šī gada septembrī bija galvenie sanāksmes jautājumi. Tāpat tika apspriestas aktivitātes “Starptautiskajai standartu dienai”.

Daudziem viesiem šī bija pirmā vizīte Latvijā, un laika apstākļi Rīgā ļāva patīkami izpētīt pilsētu.

Dalīties