Sestdienas pievakarē savu uzvaru sēriju pārtrauca BK '’Latvijas Universitāte’’ dāmu komanda, kas, uzņemot '’Liepājas Papīrs’’ komandu, mača izskaņā piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar 61-65. LU rindās rezultatīvāko sniegumu demonstrēja Anete Vorma, kura guva 23 punktus.

LU dāmu komanda pēdējā laikā rādīja lielisku sniegumu, kas izpaudās arī gūtajās uzvarās. Kā jau ziņojām, vispirms uzveikta tika ‘’TTT/juniores’’ komanda, kam sekoja dominance pār ‘’Daugavpils Universitāti’’.

Mača rezultātu atklāja viena no LU komandas līderēm Anete Vorma, taču turpinājumā veiksmīgu izrāvienu pamanījās veikt liepājnieces, panākt 2-11. Šajā brīdī ‘’spēlēt’’ sāk arī LU, kad līdz ceturtdaļas pēdējai minūtei izdevās panākt izlīdzinājumu 13-13, vēl jo vairāk, pēdējās ceturtdaļas sekundēs pat izvirzīties vadībā, kur trīs punktu metienu realizēja Anete Vorma.

Otrās ceturtdaļas pirmajā pusē veiksmīgi turpināja spēlēt rīdzinieces, tomēr ‘’Liepājas Papīrs’’ spēlētāju apņemšanās ļāva viesu komandai pakāpeniski samazināt rezultāta starpību, līdz puslaikam pat atgūstot vadību ar 32-34, ko pašā pēdējā ceturtdaļas sekundē paveica Rendija Misus.

Lai arī rezultāts 3.ceturtdaļas sākumā tika izlīdzināts pēc Lības Paulas Bergas veiksmīgā metiena, liepājnieces ātri vien atguva vadību, ko viņām izdevās nosargāt arī visu atlikušo ceturtdaļas laiku. Vienu brīdi rezultāts kļuva pat -8, taču pateicoties jau vairakkārt pieminētās Anetes Vormas tālmetienam, LU dāmas 4. ceturtdaļu varēja uzsākt ar -5, 43-48.

Izšķirošajā ceturtdaļā LU spēlētājas, demonstrējot lielisku cīņas sparu, spēja atkarot sev 2.ceturtdaļā zaudēto vadību, šī puslaika vidū atkārtoti izvirzoties priekšgalā ar 57-54. Uz to gan liepājnieces ātri prata atbildēt, kur savu kārtējo tālmetienu spēlē realizēja Daiga Līne (5-12 3p). Lai arī minūti pirms spēles pamatlaika beigām LU atradās vadībā ar 59-57, liepājniecēm izdevās gūt 5 bez atbildes punktus, kas ļāva spēles pēdējās sekundes aizvadīt ne tik saspringtā noskaņā, kas arī attēlojās rezultātā, 61-65.

‘’Latvijas Universitātes’’ rindās pārliecinoši rezultatīvākā spēlētāja bija Anete Vorma, kura guva 23 punktus. Jāpiemin, ka Anete šajā spēlē realizēja 6 no 10 tālmetieniem.

Nākošo spēli mūsu dāmas aizvadīs jau 4.februārī, kad, turpinot mājas spēļu sēriju, Diagnostikas centra zālē uzņems U16 basketbolistes. Arī šīs spēles sākums plkst. 18:30.