LEKSA logo

LEKSA_virsraksts

Jaunumi
Par mums
Pasākumi
Projekti
Studentu nodaļa
Ziņu lapa
Preses centrs
Foto
Kontakti
Saites

   Foto galerija
Lai apskatītu izvēlēto fotogrāfiju vai albūmu lielākā formātā spiediet uz izvēlētās bildes vai albūma. Lai skatītu nākamo fotogrāfiju nospiežiet bildes labajā pusē ar peli vai taustiņu "N" uz klaviatūras. Lai aplūkotu iepriekšējo fotogrāfiju spiežiet bildes kreisajā pusē vai taustiņu "P".

fotogrāfija
Profesors Manuel Carlos Lopes Porto, EKSA pasaule prezidents, tiekas ar
Dr. Tatjanu Muravsku, Latvijas Universitātes un Žana Monē profesori.
fotogrāfija
Profesores Innas Šteinbukas, SPRK padomes priekšēdētājas, un Jāņa Miķelsona, SPRK Ekonomiskās analīzes departamenta direktora prezentācijā Eiropas apaļā galda ietvaros klausījās Artis Puriņš (no labās puses) un Ainārs Nābels-Šneiders (no kreisās puses).
fotogrāfija
Latvijas Eiropas Kopienas studiju asociācijas personāls: (no kreisās) Edmunds Zeltīts, Česlavs Gržibovskis, Profesore Tatjana Muravska, Līga Sondore un Andris Kužnieks

 

albūms
Latvijas Eiropas Kopienu studiju asociācijas ikgadējā studentu konference. Atklāšanā piedalās: (no kreisās) profesore Tatjana Muravska, Morten Hansen, Alf Vanags, HE Mr. Emilio Lorenzo Serra un HE Mr. Ian Bond
(9 fotogrāfijas)
albūms

Profesors Charis Xirouchakis, Eiropas Savienības Padomes Vizīšu un apmeklējumu nodaļas vadītājs uzstājas Latvijas Universitātē.
(4 fotogrāfijas)
albūms
Ziemeļu dimensijas konferences atklāšanā piedalās (no kreisās puses) profesors Clive Archer, Lielbritānija, profesore Žaneta Ozoliņa, LU prorektors profesors Juris Krūmiņš un LEKSA prezidente profesore Tatjana Muravska.
(6 fotogrāfijas)

© Latvijas Eiropas Kopienas studiju asociācija, 2005