Šodien Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda aizvadīja LBL 2. divīzijas čempionāta otrā posma pirmo spēli. Iepriekš izšķirošajā spēlē pret Ezerzeme/Rēzekne komandu galotnē tika izcīnīta svarīga uzvara, Latvijas Universitate/BS Rīga nodrošinot iespēju spēlēt LBL2 finālgrupā par 1.-12. vietu.

LBL2 finālgrupas pirmā spēle notika Rīgas Hanzas vidusskolā, kur Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda savās mājas uzņēma BK Jelgava/LLU vienību. Spēles nospēlētajās pirmajās sekundēs Latvijas Universitāte/BS Rīga spēlētājs Artis Arnītis ieguva personisko piezīmi, kas ļāva BK Jelgava/LLU komandai atklāt spēles rezultātu, Rimantam Enģelim realizējot vienu no diviem soda metieniem (0:1). Pirmo ceturtdaļu LU basketbola sistēmas treneru Edija Šlesera un Gunāra Gailīša trenētā Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda atradās iedzinēju lomā, tomēr, neatļaujot pretiniekiem iegūt lielāku pārsvaru par trijiem punktiem, pēc nospēlētām sešām minūtēm rezultāts bija 12:15.  Atlikušajās pirmās ceturtdaļas minūtēs Niks Salenieks realizēja trejaci un vienu soda metienu, kam sekoja pēdējās divās sekundēs izdarīts Ričarda Mugurēviča divu punktu metiens, un Latvijas Univeristāte/BS Rīga komanda noslēdza pirmo ceturtdaļu ar viena punktu pārsvaru 19:18.

Otrās ceturtdaļas pirmās sekundes aizritēja identiski spēles sākumam, kas ļāva ar vienu precīzu soda metienu BK Jelgavs/LLU komandai izlīdzināt rezultātu (19:19). Mājinieku komandas centra spēlētājam Ričardam Mugurēvičam realizējot trīs punktu metienu, kam sekoja Nika Salenieka septiņi punkti pēc kārtas, Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda ieguva septiņu punktu pārsvaru (29:22). Pēc mājinieku komandas straujā izrāviena BK Jelgava/LLU komandas galvenais treneris Gatis Justovičs bija spiests ņemt pārtraukumu. Atlikušajās otrās ceturtdaļas piecās minūtēs viesi spēja atgūties un pietuvināja rezultātu līdz -5 punktiem (36:31), tomēr iegūt pārsvaru tiem neizdevās un pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 38:36.

Otrā puslaika ievadā Latvijas Universitāte/BS Rīga komandas pārsvars turpināja augt, Gustavam Kampusam realizējot divu punktu metienu (40:36). Turpmākajās spēles minūtes BK Jelgavas/LLU komandai neizdevās atspēlēties, iegūstot trīs piezīmes pēc kārtas, kas ļāva mājiniekiem palielināt pārsvaru par deviņiem punktiem (45:36). Trešās ceturtdaļas sestajā minūtē ar precīzu trīs punktu metienu BK Jelgava/LLU spēlētājs Salvis Mētra sadeldēja rezultāta starpību par sešiem punktiem (45:39), bet tam sekoja mājinieku atrāviens ar gūtiem sešiem punktiem, un rezultāts pēc nospēlētam piecām minūtēm 51:39. Trešās ceturtdaļas atlikušajās minūtēs viesi nepēja rezultāta starpību samazināt par vairāk nekā sešiem punktiem, un trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 63:57.

Izšķirošajā ceturksnī BK Jelgava/LLU komanda centās pārņemt iniciatīvu, tomēr mājinieki uzvaru nevēlējās atdot. Jelgavas komandas un mājinieku spēlētājiem apmainoties ar precīzi realizētiem trejačiem, spēles rezultāts pēdējā ceturkšņa sākumā bija 66:60. Noslēdzošajās spēles četrās minūtēs bija jūtams laukuma saimnieku nogurums, atslābstot aizsardzībā. BK Jelgava/LLU spēlētāji realizēja divus trejačus pēc kārtas, izlīdzinot rezultātu (71:71). Saspringtās spēles pēdējās minūtēs rezultāts gāja punkts punktā. Pēc mājinieku komandas spēlētāja Aivara Dambja sekmīgā trīs punktu metiena un Nika Salenieka gūtiem diviem punktiem, mājinieki atkal spēja iegūt spēles vadību un noturēt rezultāta pārsvaru sev par labu līdz pat spēles beigām, svinot uzvaru ar rezultātu 87:79.

Latvijas Universitāte/BS Rīga – BK Jelgava/LLU 87:79 (19:18;19:18;25:21;24:22)

Latvijas Universitāte/BS Rīga – Niks Salenieks 27p., Ričards Mugurēvičs 15p., Alberts Putāns14p. + 13ab., Artis Arnītis 12p., Aivars Dambis 10p., Gustavs Kārlis Kampuss 8p., Teodors Bergmanis 1p., Rihards Aleksandrovs, Kārlis Bodrovs.