Latvijas-Igaunijas basketbola līgā svētdien, 11. decembrī, notika viena spēle, kurā mūsu Latvijas Universitātes sieviešu komanda savā laukumā uzveica Latvijas U16 izlasi ar 78:35.

Abas komandas tikās divpadsmito reizi (bilance 9-3 LU labā). Pagājušajā sezonā studentes guva virsroku ar 29, 39 un 22 punktu pārsvaru, taču automātiski drošas par uzvaru justies nevarēja – azarta un cīņas spara kadetēm netrūkst. Pirmajā puslaikā gan LU, gan U16 izlasei bija vāja metienu precizitāte. Mājinieces trāpīja 10 no 38 metieniem no spēles, kamēr kadetes realizēja 4 no 22 mēģinājumiem. Latvijas U16 izlases meitenes savāca par vienu atlēkušo bumbu vairāk (25-24), taču zaudēja cīņā par uzbrukuma bumbām (4-9). Atšķirību radīja LU aizsardzība, kura 20 minūtēs izprovocēja par 10 kļūdām vairāk (7-17) un Liene Stalidzāne. Četras pārķertās bumbas un daudzie reidi U16 izlases aizsardzībā ļāva viņai tikt pie 12 punktiem – tikpat, cik kadetēm kopā, kā arī nodrošināt LU plus septiņpadsmit – 29:12. Pēc pārtraukuma studentes uzbrukumā spēlēja daudz labāk, realizējot gandrīz katru otro metienu (16/34 pret 9/22). Cīņā par atlēkušajām bumbām saglabājās nosacīts līdzsvars (41-41), taču LU izcīnītās bumbas uzbrukumā (14-6) ļāva vairāk tikt pie atkārtotām iespējām. Evas Pavlovskas trenētā komanda izcīnīja otro uzvaru. Latvijas Universitāte – Latvijas U16 izlase 78:35 (17:8, 12:4, 24:9, 25:14)
LU: Stalidzāne 16 (7pb), Magone 11, Kuzmina 10, Kruga 10 (5pb), Misus 7, Kazāka 7, Bruzinska 5 (3pb), Vīnakmene 5, Jundase 3, Ozola 2, Meikšāne 2, Milta.