Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

SPORTS Unikāls piedāvājums sportistiem studijām Latvijas Universitātē
LU Mediju un mārketinga centrs
05.07.2016

Latvijas Universitāte (LU) individuālo un komandas sporta veidu sportistiem piedāvā īpašas LU budžeta vietas, kā arī iespēju iegūt stipendijas sportistiem komandu sporta veidos – basketbolā un futbolā.

LU turpina labi iesākto praksi un arī šogad īpaši gaida studēt gribošos sportistus!  Sportistiem tiek piedāvāts apgūt duālo karjeru - sagaidīt un izmantot savu iespēju izvirzīties profesionālajā sportā un vienlaikus iegūt augstāko izglītību kādā no LU fakultātēm sportistam interesējošā jomā. 

Sekmīgi apvienojot studijas un augsta līmeņa sportu, Universitāte sportistiem piedāvā dažādas atlaides un stipendijas. LU cenšas atrast piemērotāko veidu kā atbalstīt katru sportistu. 

Latvijas izlašu dalībniekiem vai to kandidātiem tiek piedāvātas LU budžeta vietas sportista izvēlētajā studiju programmā. 

Individuālajos sporta veidos budžeta vietas LU nodrošina – vieglatlētikā, galda tenisā, cīņas sporta veidos – džudo, brīvajā cīņā, peldēšanā, airēšanā u.c. sporta veidos. 

Komandu sportistiem, kuri pārstāv LU, budžeta vietas tiek piedāvātas – spēlētājiem futbola komandā FS METTA/ Latvijas Universitāte, Basketbola komandā LU, volejbola komandās LU Jelgava vai LU, kā arī florbola komandās LU/ FS Masters, LU, kā arī LU karsējmeitenēm. 

Basketbola un futbola komandu spēlētājiem LU Fonds piedāvā mecenātu stipendijas. 

Universitāte rūpējas par augsta līmeņa sportistiem, tai skaitā arī par ēdināšanu, dzīvošanu, treniņu bāzēm,  un inventāru.  

Ar sportu LU var nodarboties jebkurā līmenī dažādos treniņos, iekšējās LU sporta līgās, sacensībās, spēlēt otrajā vai trešajā komandā un iespējams izvirzīties arī uz augstākās līgas komandām. 

Ja vēlies attīstīt savu sporta karjeru augstskolā, kas atrodas pasaules 5 % vislabāko augstskolu skaitā un kas QS World University Rankings vērtējumā ieguvusi četras no piecām zvaigznēm, nāc studēt Latvijas Universitātē

Ja Tev ir interese vai radušies kādi jautājumi raksti uz sports@lu.lv.