Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Foto: Optometrijas un redzes zinātnes nodaļa
Foto: Optometrijas un redzes zinātnes nodaļa

Latvijas Universitātes 74. zinātniskā konference Optometrijas un redzes zinātnes nodaļā
Anete Petrova
04.02.2016

Februāris vairāku gadu garumā tradicionāli kļuvis par konferenču mēnesi Optometrijas un redzes zinātnes nodaļā. 2016. gada 12. februārī no plkst. 9:00 Optometrijas un redzes zinātnes nodaļā notiks Latvijas Universitātes (LU) 74. zinātniskās konferences Redzes zinātnes sekcijas sēde.

Šo konferenci LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1, 702. auditorijā (Aeris) ir aicināti apmeklēt gan LU studenti, gan citi interesenti. Savukārt 14. februārī notiks Latvijas optometristu un optiķu asociācijas (LOOA) un Optometrijas un redzes zinātnes nodaļas kopīgā klīniski praktiskā konference.

Katru gadu februāris ir īpašs Optometrijas un redzes zinātnes nodaļā ne tikai ar pavasara semestra sākumu, bet arī ar nodaļas ikgadējo dalību kopējā Latvijas Universitātes zinātniskajā konferencē ar Redzes zinātnes sekcijas sēdi, kā arī ar ikgadējo sadarbību ar Latvijas optometristu un optiķu asociāciju (LOOA), rīkojot kopīgo klīniski praktisko konferenci.

Redzes zinātnes sekcijas sēde, kas notiks 2016. gada 12. februārī, ir kļuvusi par tradīciju. Tā ir īpaša arī ar to, ka tajā ar referātiem piedalās ne tikai nodaļas pasniedzēji, bet galvenokārt studenti. Konferencē uzstājas gan doktorantūras studenti, gan aktīvākie profesionālā maģistra un bakalaura programmas studenti, kuri demonstrē savu topošo noslēguma darbu pētījumu rezultātus. Konference ik gadu palīdz arī gūt ieskatu aktuālākajās pētījumu jomās, kuras tiek realizētas Optometrijas un redzes zinātnes nodaļā. Aicinām konferenci apmeklēt ikvienu interesentu, taču jo īpaši gaidīti vienmēr ir optometrijas studenti, jo tā ir arī lieliska iespēja sākot nopietni gatavoties sava noslēguma darba aizstāvēšanai, iesaistīties diskusijās par pētījumu tematiem, kas palīdz gūt jaunas idejas pētījuma uzlabošanai un izstrādāšanai vēl labākā kvalitātē. Arī studenti, kam noslēguma darbi nav paredzēti šogad, bet vēl tikai būs nedaudz tālākā nākotnē, var gūt idejas saviem nākotnes darbiem un sadarbībai ar nodaļas mācībspēkiem. Aicinām konferenci apmeklēt arī profesionālos optometristus, jo konferences apmeklējums dod iespēju bagātināt savas zināšanas un iegūt optometristu tālākizglītības punktus.

Redzes zinātnes sekcijas sēdes programma

Jau daudzu gadu garumā nostabilizējusies arī tradīcija februārī kopīgi ar Latvijas optometristu un optiķu asociāciju (LOOA) organizēt kopīgu klīniski praktisko konferenci, kas šogad notiks 14. februārī. Šajā konferencē uzstājas gan LOOA biedri – profesionāli optometristi un optiķi, gan Optometrijas un redzes zinātnes nodaļas studenti, kuru pētījumi ir saistīti ar klīnisko optometriju. Konferenci apmeklēt ir aicināti visi LOOA biedri (asociācija lūdz biedrus par pieteikšanos informēt saskaņā ar iepriekš nosūtīto ielūguma vēstuli).

-----

Visa konferences programma

Sekcijas sēde "Optometrija un redzes uztvere"