Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
 • Trāpi augstskolu TOP 5 %
  LU Mediju un mārketinga centrs
  19.05.2016

  Kas tev palīdzēs nokļūt pasaules labāko līmenī?

  Latvijas Universitāte!

  Vienīgā augstskola Latvijā pasaules labāko universitāšu top 5%

 • Video: Nāc studēt vienīgajā Latvijas Universitātē!

  Nav noslēpums, ka salīdzinājumā ar Everestu, mūsu Gaiziņš ir tik tāds sīks kankālis, un iedzīvotāji Latvijā ir vien 0,033 % no kopējā pasaules iedzīvotāju skaita. Nīla ir tik gara kā 15 mūsu Gaujas, plūstot viena aiz otras, un mums ir tikai viens ledlauzis. Taču mēs zinām, ka reizēm ir prātīgi būt mazākumā. Ne velti mums ir universitāte, kura ir starp 5% labāko augstskolu pasaulē. Pieņem prātīgu lēmumu, nāc studēt vienīgajā Latvijas Universitātē!

 • Latvijas Universitāte QS Stars University reitingā novērtēta ar 4 no 5 zvaigznēm

  QS Stars University reitings publiskojis universitāšu padziļināto vērtējumu 5 zvaigžņu sistēmā, tajā izvērtēts augstskolas sniegums noteiktās pamata kategorijās un katra sīkāk vairākās apakškategorijās.

 • Latvijas Universitāte ieņem 1. vietu Latvijas augstskolu reitingā
  Foto: Toms Grīnbergs, LU Preses centrs

  13. maijā Latvijas Avīze publicējusi ikgadējo, pēc skaita jau astoto, Latvijas augstskolu reitingu. Pirmo vietu tajā nemainīgi saglabā LU. Reitinga veidošanā izmantoti statistikas dati, ko augstskolas pašas iesniegušas Izglītības un zinātnes ministrijai par studentu, pasniedzēju, absolventu skaitu u. tml.

 • Publiskoti U-Multirank rezultāti
  LU sniegums 2015. gadā
  LU Preses centrs
  08.04.2015

  U-Multirank ir jauns globāls universitāšu reitings, kurš pirmo reizi tika publicēts 2014. gadā. Šogad reitinga rezultāti publiskoti otro reizi un abus gadus tajā piedalās Latvijas Universitāte.

 • Latvijas Universitāte QS University Rankings: EECA ieņem 41. vietu
  Foto: Toms Grīnbergs, LU Preses centrs

  Vakar, 17. decembrī, tika paziņoti QS University Rankings: Emerging Europe and Central Asia 2014/15 rezultāti. Latvijas Universitāte (LU) ir vienīgā Latvijas augstākās izglītības iestāde, kas iekļuvusi Top 50 Universitāšu sarakstā un ieņem 41. vietu.

 • Latvijas Universitāte saglabā augsto pozīciju QS World University Rankings

  Latvijas Universitāte (LU) jau otro gadu pēc kārtas iekļuvusi QS World University Rankings reitingā, ieņemot 701.-800. vietu. QS World University Rankings tiek veidots kopš 2004. gada un šodien, 16. septembrī, tas ir publicēts jau 10. reizi.